Forum

Poradniki do pobrania

Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy

Więcej
2013/05/14 14:38 #13 przez KasiaDL
KasiaDL odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy lub w Wawie. Słyszałam, że w Konstancinie jest godna polecenia - czy ktoś z Was ma może namiary?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/02 12:06 #14 przez sammy2000
sammy2000 odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nawiasem mówiąc zapłaciłem za wszystko 6900 zł.Używane ale w bardzo dobrym stanie. nawet nie wiem ile kosztował by taki zestaw w Polsce.
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.
Napewno się tam wybiorę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/02 08:27 #15 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
Witam serdecznie
Robiłem dwa razy protezy udo i podudzie i jestem zadowolony oczywiście nie stać mnie na takie elementy jaskie pan ma ale tradycyjne protezy w limicie mi zrobił oczywiście parę potrawek drobnych robił bez żadnych dopłat nawet po gwarancji to jest gości który wszystko sam robi od początku do końca w Krakowie robiłem ale nie byłem zadowolony tam to Iny gościu robi gips inny przymierza
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/02 07:25 #16 przez sammy2000
sammy2000 odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
Czy kożystał Pan osobiście z usług tej firmyczy treż słyszał Pan dobre opinie o niej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/01 08:05 #17 przez sammy2000
sammy2000 odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
Byłem tam już i rozmawiałem.
Niestety nie chcą się podjąć zrobienia protezy z tymi elementami. Powiedzieli nam że lepiej będzie jak udamy się na ul. Oczki w Warszawie gdzie robili tacie protezę tymczasową.
Niestety nie jesteśmy zadowoleni ze zrobienia protezy tmczasowej w tej protezowni i dlatego szukam innej, godnej polecenia.
Może to być protezownia w innym mieście, oddalonym nawet 300 km od Warszawy.
OBY TO BYŁA DOBRA PROTEZOWNIA.
Może ktoś zna taką z własnego doświadczenia.
Będę bardzo wdzięczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/02/28 16:07 #18 przez Piotr
Piotr odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
W Konstancinie jest protezownia,a czy dobra-ludzie sobie chwalą.Jeżeli Cię interesuje podam Ci namiary.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.189 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art