Forum

Poradniki do pobrania

Stopa z ruchomą "kostką"

Więcej
2018/02/16 19:13 #1 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Stopa z ruchomą "kostką"
witam
jestem protetykiem zakładałem już parę stup tego typy z hydraulicznym stawem skokowym , co prawda jeszcze żądnemu pacjentowi po obustronnej amputacji ale to nie jest problem tylko cena takiej stopy jest dosyć droga a dwie to robi cenę , każdy pacjent który używa tej stopy jest zadowolony z pracy stawu hydraulicznego i sobie chwali , jeden sobie chwalił bo dobrze się układa stopa do pedału w samochodzie , następny który chodził z psem po wertepach , kolejny po górach ,oczywiście żadna stopa nie zastąpi naturalnego stawu skokowego oczywiście to nie jedyna stopa tego typu są jeszcze inne stopy innych producentów z hydraulicznym stawem skokowym połączona z włóknem węglowym
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/02/16 17:09 #2 przez bartus2203
bartus2203 stworzył temat: Stopa z ruchomą "kostką"
Witam.Chciałbym aby ktoś się wypowiedział w sprawie stóp protezowych z tzw. ruchoma kostką. W oko mi wpadła stopa Kinterra. Na ile ta technologia jest warta i czy jest odczuwalna poprawa w sposobie chodzenia. Obecnie korzystam ze stóp OttoBock Triton 1C60, jednak ze wzgledu na podwójną amputację na wysokości podudzia wraz ze wzrostem aktywności zaczyna mi przeszkadzać ich sztywność na pochyłym terenie.Jaki jest wogóle przyblizony koszt stóp hydraulicznych? Bardzo proszę o odpowiedz osób korzystających z takich rozwiązań.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.263 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art