Forum

Poradniki do pobrania

Cisza na FORUM dlaczego?

Więcej
2013/08/21 16:58 #13 przez korcia11
korcia11 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
Bodzio2 mam wielka prośbę myślę że jesteś odpowiednia osobą która mogła by mi pomóc całkiem niedawno miałam amputacje podudzia dokładnie 4.07.2013.ciągle nie mogę odnaleźć się w tej sytuacji po prostu sobie nie radze,kompletna załamka mam prośbę podaję Ci nr.mojego gg.48013225,jeżeli masz napisz proszę do mnie bo jestem taka zielona znajdziesz mnie też na facebooku jako -Małgorzata Smołucha lub na nk.będe bardzo zobowiazana,pozdrawiam serdecznie wszystkich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/19 15:19 #14 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
Ok. Sprawa zakończona. :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/19 11:02 #15 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
ok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/19 10:14 #16 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
Chyba niefortunnie się wyraziłam. Chodziło mi o to, że nie zawsze jestem w stanie skojarzyć różne posty różnych użytkowników, które wskazują na to, że ktos tylko podaje się za osobę po amputacji. Mam nadzieję, że wybaczycie i już nie bedziemy wracali do tematu donoszenia. Z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/18 19:11 #17 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?

"lidi" napisał:

Panie Piotrze bardzo dużo racji jest w Pana poście. I dziękuję, że Pan go napisał.
Mam nadzieję, że uda nam się wrócić do początkowego charakteru forum. Ale to już tylko kwestia Was, użytkowników forum. Bardzo proszę- piszcie do nas, administratorów, którzy użytkownicy nie są Waszy zdaniem zaiteresowani udzielaniem informacji tylko handlem na forum. Będziemy się z nimi kontaktowali indywidualnie.

Szanowna Aniu czyżbyś namawiała nas do donoszenia na innych forumowiczów? Jak to forum będzie wtedy wyglądało? Nie chciałabym pisać z osobami, które nie mają odwagi powiedzieć danej osobie wprost, że źle robi, a zamiast tego za plecami piszą do administratorów. Wtedy dopiero zrobiła by się cisza na forum.
Administratorką jesteś, znasz , a przynajmniej powinnaś znać regulamin forum więc się musisz pofatygować, poczytać posty i odpowiednio zareagować na nieregulaminowe wypowiedzi.

ja np nie mam zamiaru donosić na nikogo , jak mi się nie podoba jakiś wpis , to od razu o tym mówię , jest tam gdzieś jakis post w którym stwierdziłem że trzeba pędzić handlarzy z forum, i wcale nie zamierzam zmieniać zdania . Jeśli administratorom forum to nie odpowiada niech mnie usuną,,,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/18 13:22 #18 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
No dobrze, od tej pory zobowiązuję się do usuwania z forum wszystkich postów zawierających oferty handlowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.318 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art