Forum

Poradniki do pobrania

Cisza na FORUM dlaczego?

Więcej
2012/02/17 10:44 #25 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
Dodam jeszcze, że nawiązują się tu znajomości, które kontynuujemy w prywatnej korespondencji. :-) Sama świadomość, że jest tu conajmniej jedna osoba, która nas rozumie również jest bardzo ważna.
Co do sprzedaży, to jest ona chyba dla obu stron korzystna. Tym bardziej , że nie jest przymusowa. :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/02/17 09:23 #26 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
Ula 8200 nie jest tak do końca jak piszesz, zauważ ile na forum jest udzielanych sobie wzajemnie rad, właśnie związanych ze sprawami osób po amputacjach, np. problemy dnia codziennego, radzenie sobie z różnego rodzaju niedogodnościami w związku z lejami, protezami, oraz innymi sprawami związanymi z oprotezowaniem. Oczywiście pojawiają się czasem oferty np. sprzedaży elementów protez przez niektóre osoby , ale nie musisz przecież ich kupować, a także wierzyć w zapewnienia sprzedającego (ograniczone zaufanie) ważne jest abyśmy potrafili sobie pomagać swoją wiedzą na dany temat, która pozwoli nam na prawidłowe użytkowanie protez względem danej osoby. Czasem nie potrafimy się odnaleść po amputacji, i szukamy gdziekolwiek pomocy i czasem właśnie rady na tym forum pomagają, bo przeciez je tworzą osoby po amputacjach takich czy innych. Myślę że pozostaniesz z nami będzie nam razniej, pozdrawiam :->

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/02/16 12:26 #27 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
To napisz o takich sprawach. Za to nie wyrzuci Cię nikt z forum. Masz coś interesującego do powiedzenia, to powiedz, a przypuszczam, że inni podejmą temat. Pozdrawiam Cię serdecznie. :-) :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/02/16 11:10 #28 przez ula8200
ula8200 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
W ubiegłym roku zarejestrowałam się na tym forum, byłam użytkownikiem chyba ze 3 miesiące, potem jakieś ploty powstały, ze ktoś komuś się włamał na konto, no a następnie dostałam wiadomość od admina, że zostałam wyrejestrowana i w związku z tym powinnam się zgłosić w tej sprawie. No to jak nie mialam potrzeby to się nie rejestrowałam. Uważam jednak, że forum powstało bardziej po to, aby rozpowszechniać sprzęt ortopedyczny, dość drogi i dla zwykłego rencisty niedostępny.Najmniej się pisze o problemach codziennych ludzi po amputacjach, a takie tematy byłyby wskazane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/11/10 14:58 #29 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
Bodzio cisza na forum, bo nie ma tu chyba Kawiarenki, w której moglibyśmy porozmawiać przy wirtualnej kawie czy lampce wina o sprawach innych niż nasze kikuty. Postaram się to zmienić. :)))))))))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/11/02 09:18 #30 przez bodzio2
bodzio2 stworzył temat: Cisza na FORUM dlaczego?
Dd pewnego czasu jest jakaś dziwna cisza na naszym forum co się dzieje ,przecież nie musimy rozmawiać wyłącznie o protezach,o elementach tych protez a także o cenach.Możemy również porozmawiac o życiu codziennym o problemach,i radościach a także o sprawach na inne tematy związane nie koniecznie z problemem amputacji.Mam nadzieję że częsciej będziemy zaglądac na nasze forum.Pozdrawiam i zapraszam do szerokiej dyskusji na wszelkie tematy ;-)

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.165 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art