Forum

Poradniki do pobrania

Jakie obuwie sportowe/adidasy/do protezy ze stopą

Więcej
2016/02/09 14:06 #1 przez Piotrek
Piotrek odpowiedział w temacie: Jakie obuwie sportowe/adidasy/do protezy ze stopą
Witam,

Użytkuje stopę dynamiczną (Vari-Flex), i preferuje niższej wysokości buty sportowe, trekkingowe, gdyż uważam je za optymalne.
Osobiście nie mam kłopotów z miękką podeszwą gdyż jest to przeważnie dodatkowy komfort- gorzej odwrotnie.

W związku z tematem pytanie- która z kolei jest to Pana proteza oraz od kiedy użytkuje Pan nową, czy porusza się Pan z kulami czy bez zaopatrzenia dodatkowego?

Pozdrawiam
The following user(s) said Thank You: Cwaniak1951

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/02/08 22:02 #2 przez Cwaniak1951
Cwaniak1951 stworzył temat: Jakie obuwie sportowe/adidasy/do protezy ze stopą
Witam,proszę o radę -jakie mam nosić obuwie sportowe typu adidas do protezy dynamicznej ze stopą ESPRIT?Wiem o potrzebie regulacji stopy do rodzaju obuwia/powiadomiono mnie przy odbiorze/,lecz zanim zakupię obuwie sportowe chciał bym poznać opinię ludzi którzy używają podobnych butów.Ja do tej pory chodziłem w traperach o dość sztywnej podeszwie i w/w obuwie było dosyć ciężkie,a i jest ciężkie w stosunku do nowej protezy.Owszem kupiłem adidasy REEBOK SPORTERRA lecz uważam je za miękkie /zarówno w obcasie jak i na boki podeszwy/ a nie chcę popełniać dalszych błędów i prób.Za wszelkie podpowiedzi i rady -wielkie dzięki!!!! p/s.mam 65 lat i proszę bez ekstrawagancji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.145 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art