Forum

Poradniki do pobrania

Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)

Więcej
2016/12/09 17:13 #1 przez awaria-kolana
awaria-kolana odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
Otrzymalam wlasnie informacje od kierownika Ossur, ze wyslano dla mnie do zakladu protetycznego fabrycznie nowe Total Knee 2000 - dzisiaj tam dotarlo i moge umowic sie na instalacje. Nareszie ta gehenna sie skonczy i bede mogla chodzic! Mam nadzieje, ze nikt z Was nie bedzie musial przechodzic przez to co ja... tyle nerwow i straconego czasu.

Moje kolano Ossur Total Knee 2000 (TK2000) uleglo awarii na gwarancji. Do dzis sprawa nie rozwiazana...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/12/09 16:57 #2 przez awaria-kolana
awaria-kolana odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
1. Rysa - dosyc gleboka lub moze jakies pekniecie: nie wiem. Byc moze po jakims upadku w serwisie.



2. Jakies wycieki: nowe ani wyslane do serwisu nie mialo zadnych wyciekow, wiec trudno mi powiedziec co to moze byc, moze jakis smar, ale dlaczego wycieka w takiej ilosci nie mam pojecia.




3. Rysy i otarcia (takie otarcia sa z kazdej strony).



Moje kolano Ossur Total Knee 2000 (TK2000) uleglo awarii na gwarancji. Do dzis sprawa nie rozwiazana...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/12/09 08:27 #3 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
witam
a moze pani wrzucic zdjecia tych rys jestem ciekaw jak to wyglada

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/12/08 19:21 #4 przez awaria-kolana
awaria-kolana odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)

dobra podpowiedz dla protetyków przed zabraniem jakiegoś przedmiotu do reklamacji należy robić zdjęcia żeby później nie było nie domówienia i sporządzić protokół nieprawidłowości rys itp.


Tak - polecam te procedure. W mojej pracy ta procedura jest standardem i zaden reklamowany produkt nie ma prawa wyjsc bez zdjec z kazdej strony. Reklamuje wiele produktow, jest to zwiazane z moja praca i takiego czegos jak z Ossur jeszcze nie mialam - dzisiaj rzeklismy, ze jest to moja najciezsza reklamacja do tej pory.

W zwiazku, ze mam to we krwi, przez oddaniem kolana wykonalam zdjecia. Mam zdjecia przed wyslaniem i po rozpakowaniu po naprawie. Zaistniala sytuacje opisalam i wyslalam ze zdjeciami do centrali Ossur w Europie i USA - obecnie prowadze rozmowy z europejskim kierownikiem Ossur.

Moje kolano Ossur Total Knee 2000 (TK2000) uleglo awarii na gwarancji. Do dzis sprawa nie rozwiazana...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/12/08 18:54 #5 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
dobra podpowiedz dla protetyków przed zabraniem jakiegoś przedmiotu do reklamacji należy robić zdjęcia żeby później nie było nie domówienia i sporządzić protokół nieprawidłowości rys itp. a jeżeli chodzi o rysy to nie jest sprecyzowane czy kolana jest sprawne kolano można zawsze odmalować jak to robią w warsztatach lakierniczy albo wypolerować

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/12/08 17:23 #6 przez awaria-kolana
awaria-kolana odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
Ponadto moje kolano z 'naprawy' wrocilo w zlym stanie: gleboka rysa z przodu oraz na dole, wiele rys po bokach. Przed wyslaniem do serwisu kolano wygladalo jak nowe, po serwisie ... brak mi slow, ale mysalam, ze chociaz bedzie dzialac, wiec pal licho rysy. Chociaz jak sobie teraz mysle, w ogole tak zrysowanego kolana nie powinnam zaakceptowac, przeciez jak odbieramy samochod od mechanika to nie jest on porysowany z kazdej strony - gdyz byl 'tylko' w naprawie...

Prawo na szczescie na nasza korzysc zmienilo sie 25 grudnia 2014. Obecnie nie ma juz ustawy "z tytułu niezgodnosci towaru z umowa" zostala ona zastapiona Rekojmia. Druga awaria = wymiana. Dlatego przy dzisiejszych problemach wspolczuje protetykom, to oni zostaja z problemem.... a kwoty jak wiemy nie sa male. W razie problemow wystarczy skontaktowac sie z Rzecznikiem Konsumentow, ktory nieodplatnie za nas dopelni obowiazki i przeprowadzi mediacje.

Polecam artykul i wykres na tej stronie - konsumentwsieci.pl/kolejna-reklamacja-wa...e-rekojmi-procedura/ Podsumowujac - niedzialajace kolano to wada istotna, gdyz produkt nie nadaje sie do uzytku a co za tym idzie, nie spelnia wlasciwosci jego przeznaczenia i staje sie przedmiotem bezuzytecznym.

Walcze dalej...

Moje kolano Ossur Total Knee 2000 (TK2000) uleglo awarii na gwarancji. Do dzis sprawa nie rozwiazana...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.278 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art