Forum

Poradniki do pobrania

Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)

Więcej
2016/12/08 16:38 #7 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
Rozumiem, ze kolano po raz drugi odbywa podroz do USA na naprawe :angry:
Poniewaz kolano jest na gwarancji, Ossur ma prawo do ponownej naprawy, ALE ... jezeli kolano po drugiej naprawie gwarancyjnej znowu sie zepsuje, MASZ PRAWO do nowego kolana !

I nie pozwol sobie wmowic nic innego, takie prawo obowiazuje w calej EU. Producent po dwoch niedudanych naprawach gwarancyjnych jest zobowiazany wymienic wadliwy produkt na NOWY.

Pozdrawiam
m
The following user(s) said Thank You: awaria-kolana

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/12/08 13:51 #8 przez awaria-kolana
awaria-kolana odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
Staw Kolanowy Ossur Total Knee 2000 po dlugim oczekiwaniu wrocil z naprawy gwarancyjnej z fabryki Ossur w Michigan Albion, USA. Uradowana pojechalam na zalozenie, gdzie zostalo zainstalowane przez przedstawiciela Ossur. Po dwoch dniach od instalacji zauwazylam dziwne dzialanie kolana, jednakze nie przywiazywalam do tego wiekszej wagi - przeciez zostalo naprawione i przetestowane jak mnie poinformowano, kto mogl najlepiej pretestowac kolano jak nie fabryka? Po nastepnych kilku dniach podczas chodzenia kolano zaczelo wydawac bardzo glosne dzwieki, zrobilo sie jak stary zawias od szafy oraz praktyczny brak mozliwosci wiekszego zgiecia - zablokowalo sie. Podsumowujac - powstala identyczna awaria do poprzedniej.

Sprawa ponownie zostala zgloszona i toczy sie w Ossur, co bedzie dalej, ile to potrwa... tego nie wie nikt. Mam tego serdecznie dosyc :pinch: . W kazdym razie, jak sie cos Wam zepsuje to przynajmniej wiecie co moze Was czekac... Albo wylozenie 14 tysiecy i zakup nowego albo szarpanie sie... mnie nie stac na wylozenie takiej kwoty, wiec zostala mi tylko opcja druga.

dlaczego naprawiaja to az w USA ?


Jak mnie poinformowal Ossur - Kolano TK2000 jest produkowane i naprawiane tylko w Michigan w USA w miescie Albion - www.google.pl/maps/@42.2533957,-84.77068...13312!8i6656!6m1!1e1

Kolano zostalo zaprojektowane przez Finn Gramnas dla swojej corki po amputacji, aby latwiej jej bylo chodzic: nastepnie sprzedawane pod marka Century XXII Innovations - tutaj zdjecie kolana z ich czerwono-czarnym logiem thumbs.ebaystatic.com/images/g/9sgAAOSwknJXzrh8/s-l225.jpg . W 2000 roku Ossur nabyl firme Century XXII Innovations. Projekt kolana ma okolo 25 lat.

Moje kolano Ossur Total Knee 2000 (TK2000) uleglo awarii na gwarancji. Do dzis sprawa nie rozwiazana...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/11 20:19 - 2016/11/11 20:22 #9 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
Otto Bock tez nie jest firmą amerykańską tylko Nieniecką a sprowadza stopy niektóre ze stanów , staw kolanowy C-leg jest z Austri
na to pytanie może odpowie Darek gdzie tak naprawdę naprawiaj stawy TK
Pozdrawiam
Ostatnia edycja: 2016/11/11 20:22 przez cycuss.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/11 20:09 #10 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
Ale Össur nie jest firma amerykanska.

pozdrawiam
m.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/11 19:31 #11 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
witam
jeżeli o mnie chodzi to staw kolanowy jest produkcji USA i producent dokonuje naprawy
Pozdrawim

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/11 18:23 #12 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
@cycuss,

dlaczego naprawiaja to az w USA ?

pozdrawiam
m.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.638 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art