Poradniki do pobrania

amputacja palców

Więcej
2011/08/18 15:56 #133 przez Pela
Pela odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
straciłam 2/3 palca wskazującego lewej ręki tydzień temu czy to jest dziwne że mi go nie żal?
Wiem że ręka będzie gorzej wygladac, i musze od nowa nauczyć sie pisać szybko na komputerze (co jest dla mnie ważne w prracy a piszę metodą bezzwrokową)
ale patrze bez obrzydzenia na kikut i moge normalnie rozmawiać o wypadku, tylko bardzo się wstydzę, że to było z mojej winy
Czy jestem normalna, skoro od razu to zaakceptowalam ?
moze coś ze mną nie tak :-( :-?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/11 17:05 #134 przez banita
banita odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
najgorzej jest chowac w tedy najbardziej sie zuca w oczy takie cos tak mi sie wydaje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/10 20:20 #135 przez Mariusz_7a
Mariusz_7a odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Super że piszecie takie miłe słowa mi one bardzo pomagają i zgadzam się , że wszystko to jest w naszej głowie. A dla tego, że jeżeli chodzi o mnie to najlepsze jest to że ja osobiście nie widzę nikogo kto by nie miał palca, nie rzuca mi się nikt taki w oczy ,a wydaje mi się że wszyscy natomiast widzą że ja nie mam palca (pomimo że zakrywam dłoń ). A żeby było śmieszniej mój teściu nie ma trzech palcy i dopiero zorientowałam się po paru miesiącach od mojego ślubu z mężem ,że ich nie ma i szczerze mówiąc jak przyjeżdża do nas to w ogóle jego dłoń bez tych palców w ogóle nie rzuca mi się w oczy. A ja znowu mam bzika na punkcie braku palca, wymyślam nie stworzone rzeczy żeby tylko zakryć brak palca .Więc jak to jest, my nie widzimy u kogoś problemu a sami u siebie widzimy ogromny problem.... och ta nasza główka !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/08 18:15 #136 przez banita
banita odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
ladnie to wszytko powiedziana jak dla mnie ale ja nie mam osobiscie z tym problemu ale mam nadzieje ze komus to pomoze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/06 05:23 #137 przez asja22
asja22 odpowiedział w temacie: Moi drodzy
Moja krewna byc moze dzisiaj bedzie miala amputopwanego palca.

Czytalam wasze posty i bardzo mi przykro, szczegolnie dziewczat, ale chce Wam co inego powiedziec. Nie wiem jaki to bol, ale musi byc wielki, szczegolnie fizyczny, tylko to bol psychiczny nie daje Wam zyc. A naprawde nie ma sie czym martwic i czego wstydzic. Sama znalam chlopaka ktory nie mal jegdnego palca. gdyby mi nie powiedzial sama bym nie zauwazyla!!! Zauwazylam po 5 latach uczenia sie w jednej klasie, i wcale sie nie przerazilam, czy cos, bo on traktowal to jako norme, i nie robil problemu, nie kryl sie, zyl normalnie.

Tego nie widac! To jest w waszej glowie! Sama kiedys mialam (nadal mam) pewnen defekt kosemtyczny w widocnym miejscu po operacji. od kiedy przestalam op tym mowic i widziec, zniknal!! Zaczal nawet znikac lekko fizycznie. Ale kilka lat taki maly defekt mi zajal tlumaczen. Wiec wiem o czym mowice. Ale pamietajcie, wiekszosc ludzi nie bedzie tego od azu widziec, to kswetsia nastawienia, a nawet jesli, to nie beda Was zle oceniac!!! To tylko w Waszym umysle!!! Nie przejmujcie sie zupelnie!! Ani glupimi ludzmi ktorzy czasem cos powiedza, po prostu sa glupi. Wiekszosc ludzi nie jest i nie bedzie problemu.

To Wasz umysl robi sztuczki, i cieszcie sie zyciem, nie jestescie ani gorsi, ani nic sie wielkiego nie stalo. To tylko kawalek ciala, i nikt na to nie patrzy bardzo. Zyjcie normalnie i badzcie dumni ak tamten chlopak, u ktorego zajelo mi 5 lat zobaczenie braku palca (3/4).

Bardzo Was pozdrawiam, trzymajcie sie, i nie martwcie. NIkt Was nie ocenia, ani nikogo to wcale bardzo ie obchodzi. I tak o tym myslcie! Buziaki!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • dav20
  • dav20 Avatar
2011/06/22 15:10 #138 przez dav20
dav20 odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
mam ten sam problem z ręką.nie mam srodkowego palca od 6 miesięcy i wstydze sie tej ręki,przed wypadkiem jezdzilem na dyskoteki ,wychodziłem do baru a teraz to już moge o tym zapomnieć ,nawet na rower nie moge wyjść bo każdy sie gapi,no chyba że wieczorem,mam nadzieje że operacja plastyczna poprawi mi wygląd tej ręki.Jak jade na zakupu do marketu to tylko wieczorem jak jest mniej ludzi.....Nieszczęsny sylwester :((((

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.305 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art