Poradniki do pobrania

amputacja palców

Więcej
2011/02/01 13:17 #163 przez iwcia
iwcia odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Witam!Dwa miesiące temu straciłam 2 cm palca serdecznego u prawej ręki i jestem bardzo załamana i proszę żeby się odezwali ludzie z podobnymi przypadkami. :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/06 22:09 #164 przez Mariusz_7a
Mariusz_7a odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Zdaje sobie sprawę że ludzie maja większe problemy, tylko że teraz nasuwa mi się jedno pytanie co dla kogo jest dużym problemem ? Od jakiegoś czasu kontaktuję się z dziewczyną która nie ma ręki i dla niej to żaden problem bo nie ma jej od dziecka. I teraz ktoś widząc ją i mnie bez palca mógłby powiedzieć że to ona ma większy problem niż ja bo przecież ja" tylko" nie mam palca a Ona całej ręki, ale to Ona się nie przejmuje tym faktem, a ja tak, więc według mnie nie jest to tak do końca, że osoba np. bez ręki ma gorzej od osoby bez palca ,ponieważ każdy człowiek jest inny, jedna osoba bardziej będzie coś przeżywać a po drugiej osobie to może spłynąć. Oczywiście pod względem fizycznym gorzej jest mojej znajomej ale na pewno nie emocjonalnym. Więc może przestańcie pisać, że ktoś ma większe problemy niż np. ja, bo skąd możecie o tym wiedzieć przecież mnie nie znacie. Wiem tylko, że dla mnie jest to problem największy i może jestem egoistką ale innych problemy za bardzo mnie nie interesują bo ja nie żyje ich życiem tylko swoim, ale podziwiam wszystkich którzy sobie z radzą z mniejszymi i tymi większymi problemami.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/06 12:04 #165 przez Dziubax1990
Dziubax1990 odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Lepiej jest cos stracic za dzieciaka bo uczysz sie z tym zyc od malego ... Tracac 2 palce w prawej rece w wieku 20 lat bardzoo ciezko jest mi np posmarowac kanapke czy zawiazac buty...caly czas mam ochote uzyc pacow ktore mi amputowano

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/12/04 17:59 #166 przez dominik83
dominik83 odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Witaj Renato. Masz problem i co do tego nie ma wątpliwości, ale czy po stracie palca można nie być optymistą? ja powiem ci że trzeba być cholernym optymistą gdyż my świat dostrzegamy inaczej, pozytywnie a wiem co mówię bo jestem po wypadku i amputacji podudzia 17lat temu, a mam 27. No może tobie się to wszystko nałożyło w jednym czasie ale uwierz mi że ludzie maja naprawdę większe problemy.Pracuje w zakładzie protetycznym i z takimi osobami mam kontakt na co dzień. Są np. po amputacji dwóch nóg i chcą być optymistami i się im to udaje.Więc jak pacjentom jak i tobie mogę powiedzieć głowa do góry nie patrzymy za siebie tylko przed siebie i będzie dobrze. pozdrawiam i trzymam kciuki ;-)
The following user(s) said Thank You: Dreamajka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/12/03 08:33 #167 przez banita
banita odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
dlatego wszedlem na ta strone bo mi kolega powiedzial i przypadkiem natknolem sie na temat i postanowilem sie wypowiedziec tyle

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/12/02 21:43 #168 przez Mariusz_7a
Mariusz_7a odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Witam ponownie . Nie wiem czemu banita piszesz że chyba masz coś z głową, to chyba dobrze że się niczym nie przejmujesz i jesteś optymistą - gratuluję. Zastanawia mnie tylko jedno , co optymiści tu robią ? Ja gdybym była pogodzona z utratą palca to na pewno bym nie wchodziła na stronę AMPUTOWANI no bo i po co .
Pisząc wcześniej to wszystko to prawdę mówiąc chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami no i przyznam się bez bicia troszkę się wyżalić :oops: , ale to nie znaczy że wszyscy są źli i że wszyscy pracodawcy zwalniają z pracy przez brak palca. Niestety mi się to przytrafiło i nie zmienię tego choćbym nie wiem jak chciała to zmienić , a jeżeli nikomu z WAS to się nie przytrafiło to nic innego tylko się z tego cieszyć i nie zawracać sobie tym główki.
A więc pozdrawiam wszystkich optymistów i oby było ich jak najwięcej !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.297 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art