Forum

Poradniki do pobrania

petycja o wyższe dofinansowanie protez

Więcej
2013/03/04 16:47 #7 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: petycja o wyższe dofinansowanie protez
cały ten NFZ to farsa jak w filmach Barei...co za palant ustala limit na takim poziomie???? to jest śmiechu warte , szkoda gadać....:((( w zeszłym tygodniu podpisałem te petycje ,ale tam nie bylo zbyt wielu osób , czyzby nie zależało ludziom na tym zeby normalnie funkcjonować? albo każdy ma tyle kasy że nie potrzebuje , za swoje kupuja protezy ....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/04 16:23 #8 przez suchydry
suchydry odpowiedział w temacie: Re: petycja o wyższe dofinansowanie protez
no tak pomyliłem pfron z "dofinansowaniem z nfz
dzięki za info

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/04 14:52 #9 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: petycja o wyższe dofinansowanie protez

petycję już wypełniłem a właśnie skoro na protezę uda teraz można uzyskać 20 tyś to domyślam się że na podudzie bedzie coś około 7-8 tyś . Mam rację ? wcześniej było tylko 1500 zł

według moich informacji 14 tys na protezę podudzia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/04 14:50 #10 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: petycja o wyższe dofinansowanie protez

Witajcie! Wydaje mi się, że nieco mylicie środki. W przypadku np protezy udowej, NFZ daje 2.800, a 150% z tego można otrzymać z PEFRONU (max 4.200) ale trzba spełnić pewne warunki, aby o tę kwotę się ubiegać. Teraz te środki z PEFRONU mają zostać powiększone (mają!!!!), ale te z NFZ pozostają od lat niezmienione.... Petycja dotyczy właśnie środków z NFZ im więcej osób podpiszę tę petycje, tym większe szanse na przeforsowanie, a poza tym myślę, że dobrze zrobiłby tu "szum medialny" ........

tak szum medialny ...mialem dostać potwierdzenie na maila jak podpisalem petycje i zadnego maila nie dostałem , ale nfz i tak nie podniesie kwoty ...tradycyjnie nie ma kasy na to :)), jedyne wyjście to pomoc PFRON-u.A środki nie mają byc powiększone tylko są powiększone , przynajmniej taką dostałem informację ze swojego PCPR- na piśmie mi to dali więc to nie jest projekt tylko rzeczywistość .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/04 13:43 #11 przez gtuptus
gtuptus odpowiedział w temacie: Re: petycja o wyższe dofinansowanie protez
Witajcie! Wydaje mi się, że nieco mylicie środki. W przypadku np protezy udowej, NFZ daje 2.800, a 150% z tego można otrzymać z PEFRONU (max 4.200) ale trzba spełnić pewne warunki, aby o tę kwotę się ubiegać. Teraz te środki z PEFRONU mają zostać powiększone (mają!!!!), ale te z NFZ pozostają od lat niezmienione.... Petycja dotyczy właśnie środków z NFZ im więcej osób podpiszę tę petycje, tym większe szanse na przeforsowanie, a poza tym myślę, że dobrze zrobiłby tu "szum medialny" ........

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/04 13:28 #12 przez suchydry
suchydry odpowiedział w temacie: Re: petycja o wyższe dofinansowanie protez
petycję już wypełniłem a właśnie skoro na protezę uda teraz można uzyskać 20 tyś to domyślam się że na podudzie bedzie coś około 7-8 tyś . Mam rację ? wcześniej było tylko 1500 zł

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.230 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art