Forum

Poradniki do pobrania

NOWE WYSOKOŚCI DOFINANSOWAŃ Z PFRON

Więcej
2013/03/24 08:00 #25 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: NOWE WYSOKOŚCI DOFINANSOWAŃ Z PFRON
To życzę powodzenia w nowej pracy. Ale powiedz sam szczerze przecież te 25 tys nie wystarczy na dobrą protezę. Jestem wściekły na naszych polityków bo na nic ich nie stać. Na opiekę społeczną nie ma środków, dla niepełnosprawnych też nie ma, ale na premie i wysokie wyprawki mimo, że mają wystarczająco wysokie zarobki pieniądze są. A to wszystko z naszych podatków. Przecież gdyby zainwestowali w niepełnosprawnych wielu z nich mogłoby wrócić do pracy i ci ludzie wnosiliby coś do budżetu, ale niestety nie ma nikogo w rządzie kto by się za nami wstawił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/24 07:24 #26 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: NOWE WYSOKOŚCI DOFINANSOWAŃ Z PFRON
no wiesz mam podkładkę z pcpr-u jaką kwotę mi "obiecali"...tak że będę się do nich czepiał , a jestem upierdliwy jak mam coś dla siebie załatwiać . Nie licze na miliony , ale jak przedtem było 4 tys , a teraz 25 tys no to jest chyba różnica ? A koszty protez , sam wiesz że zależą od protetyka ...jeden weźmie 20 a drugi za taka sama 40tys. NfZ to w ogóle porażka , bo za te 2800 to można sobie parę kpl kul kupić i skakać na nich:)) Tak czy inaczej za tydzień do pracy wracam:) Po roku siedzenia w domu , wreszcie coś wniosę dla społeczeństwa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/23 18:02 #27 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: NOWE WYSOKOŚCI DOFINANSOWAŃ Z PFRON
Nie licz na cuda. Ostatnio rozmawiałem z protetykiem i mówił, że nie będą to oszałamiające kwoty ponieważ nikt z ludzi którzy pracowali nad tym projektem nie rozmawiał z zakładami protetycznymi co do kosztów nowych protez. Z tego wynika że nie dadzą za wiele bo nie wiedzą ile kosztują dobre protezy tak samo jak NFZ niby daje 100% a sam wiesz na ile wystarcza to ich dofinansowanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/23 17:24 #28 przez piotr33
piotr33 stworzył temat: NOWE WYSOKOŚCI DOFINANSOWAŃ Z PFRON
witam , wie ktoś coś na temat tych nowych dofinansowań ? jakos cicho na stronach PFRON, o PCPR nie będę nawet wspominal...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.369 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art