Poradniki do pobrania

Avalon...

Więcej
2013/05/18 15:15 #1 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: Avalon...

dzieki , nie czytałem :))


Ta informacja którą dostałem z fundacji "AVALON" po winna Cie nieco uspokoić pozdrawiam :->


Szanowni Państwo ,

W załączeniu przekazujemy zestawienie operacji na Państwa subkoncie w okresie 01.04.2013 - 30.04.2013.
Prosimy o uważne zapoznanie się z zestawieniem i poniższymi informacjami:

1. 30.04.2013 zakończył się okres składania deklaracji podatkowych PIT za 2012 rok. To jednak nie koniec możliwości przekazania 1% na Państwa potrzeby - walczymy do 30.05.2013 . Podatnicy, którzy w PIT za 2012 rok zapomnieli o 1% podatku, mogą ten błąd naprawić. Do 31 maja można składać korekty deklaracji PIT i wskazać w nim jednoprocentową wpłatę i cel szczegółowy.

2. Zgodnie z zasadami Ministerstwa Finansów - Urzędy Skarbowe są zobligowane do przekazania Fundacjom 1% w formie zbiorczych wpłat do 30.08. Informacje o celach szczegółowych przekazanych wpłat Urzędy Skarbowe przekażą Fundacjom do 30.09. Jednym słowem - wpłaty z 1% przekazane na Państwa rzecz pojawią się na Państwa subkoncie po 30.09.2013.

3. W załączeniu przekazujemy aktualny formularz wniosku o dofinansowanie. Dla Państwa wygody został on przygotowany w formie aktywnego dokumentu PDF - można go wypełnić na komputerze lub tradycyjnie ręcznie. Składając wniosek należy stosować wyłącznie załączony formularz.

Serdecznie prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji na adres naszego biura: Fundacja AVALON, Al. Witosa 31 lok. 108, 00-710 Warszawa.

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Z poważaniem,

www.fundacjaavalon.pl/

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/12 09:12 #2 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Avalon...
dzieki , nie czytałem :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/12 09:03 #3 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: Avalon...
Piotrze w dokumentach z Avalonu masz napisane, że pieniądze z podatku na koncie będą dostępne na początku października. Do końca sierpnia US ma czas na przekazanie pieniędzy na konta fundacji, a później fundacja musi mieć trochę czasu na przekazanie pieniędzy na poszczególne subkonta, tak, że musimy zachować cierpliwość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/12 08:40 #4 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Avalon...
strona działa :)) nie wiem o co tu chodzi ,ale mój stan konta jest zerowy , kilkanaście osób odpisalo mi swój 1 procent , a tu nic na subkoncie...podobno US ma 3 miesiące na przekazanie kasy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/10 19:48 #5 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Avalon...
ok , wydaje mi sie że trzeba interweniowac i to szybko , za duzo kasy wszyscy byśmy stracili...jutro jak będę miał chwile to poszukam w sieci , kto może się tym zająć ...albo w tygodniu może wskoczę do pociągu(tym razem do , nie pod :mrgreen: )i podjade do wawki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/10 17:50 #6 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: Avalon...
Jak będziesz wiedział coś więcej o Avalonie to daj znać. Ta kobieta z którą rozmawiałem była trochę nieprzyjemna nawet nie przeprosiła za problemy z ich strony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.301 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art