Forum

Poradniki do pobrania

SZUKAM POMOCY W ZNALEZIENIU FUNDACJI

Więcej
2014/01/08 07:33 #1 przez lidasu
lidasu odpowiedział w temacie: SZUKAM POMOCY W ZNALEZIENIU FUNDACJI
Stowarzyszenia i fundacje najczęściej wspierają finansowo, niezmiernie rzadko organizują stałą pomoc, a chyba takiej Pani rodzice potrzebują. Po taką pomoc w pierwszej kolejności można zgłosić się do opieki społecznej lub PCK, po ocenie sytuacji rodziny przez pracownika socjalnego można liczyć na opiekę nawet codzienną. Nie jest to opieka 24 godzinna. Taką opiekę moga zaoferować tylko PDPSy. Są jesze inne formy zapewnienia opieki osobą stale jej potrzebującej ale już pełnopłatne. Mam tu na myśli płatną opiekę pielęgniarską oferowaną przez różne firmy. Szukać wsparcia można również przez stowarzyszenia lub fundacje stworzone dla osób z takim samym schorzeniem, ale to już Pani pewnie zna. Np.: www.mnd.pl .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/05 16:06 #2 przez Megulinka_88
Megulinka_88 stworzył temat: SZUKAM POMOCY W ZNALEZIENIU FUNDACJI
Witam. Szukam pomocy w znalezieniu dobrej fundacji dla mojego taty, ktory jest tyle co po amputacji lewej konczyny dolnej na wysokosci uda, znajduje sie on w bardzo ciezkiej sytuacji materialnej poniewaz utrzymuje sie on tylko z renty i dotychczas byl on opiekunem dla mojej mamy , ktora jest bardzo ciezko chora na nieuleczalna chorobe - stwardnienie boczne zanikowe, jest ona osoba wymagajaca stalej opieki gdyz jest osoba lezaca podlaczona do respiratora i karmiona przez PEG. Teraz gdy tata jest po amputacji bedzie on sam wymagal opieki. Jesli ktos zna jakies fundacje pomagajace osoba w trudnej sytuacji materialnej BARDZO PROSZE O POMOC!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.290 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art