Poradniki do pobrania

amputacja palców

Więcej
2012/05/08 17:04 #91 przez banita
banita odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
tez mam niskie poczucie wlasniej wartosci , ale staram sie olewac ze sie gapia a niech sie gapia jak to dla nich taka taka ciekawa rzecz a może sami sobie dziki temu podnosza samoocene i mysla sobie jak to dobrze ze to wlasnie nie ona . duzo pomaga rownież zakceptowanie samemu to co sie stalo w tedy juz ci w tedy nie przeszkadza tak bardzo brak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/08 15:32 #92 przez wisnia00
wisnia00 odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Witam znow;) tak wiem, ze niektórym to obojetne, ale sa osoby które nie moga sie powstrzymac i tak bezczelnie sie gapia. Dzis byłam na zakupach z mamą, Choć mam opatrunek widąc ze no nie mam sporo tego palca, i najbardziej patrza starsze osoby. Nie lubie tego wzroku.Gdy pisałam poprzedni post byłam pełna wiary i nasycona optymizmem, teraz z tym moim optymizmem troche gorzej. Bedzie mi trudniej niz myslałam, zwłaszcza,że mam niskie poczucie własnej wartości:/a ta amputacja to pogłebiła

nienawidzewisni

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/07 07:33 #93 przez alicja 1
alicja 1 odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
witam ponownie
była to plastyka kikuta oraz usunięcie jakiegoś włukniaka, robili to w Warszawie na ul. Lindleya oddział chirur. ręki - polecam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • dav20
  • dav20 Avatar
2012/05/06 12:45 #94 przez dav20
dav20 odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
Alicja na czym polegał ten zabieg jaki miałaś???ja jestem ponad rok po amputacji palca i szukam szpitala który zajmuje sie operacjami plastycznymi,chce żeby poprawili mi jakoś wygląd tej ręki bo ten kikut za ladnie nie wygląda i też czasami puchnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/06 09:51 #95 przez banita
banita odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
też pracuje w sklepie i ludzia jest to obojetne czy kasuje zakupy osoba z palcami czy bez byle by dostac w koncu te swoje upragnione zakupy . Z tymi towarzyszami życia jest tak że dopiero to rozumiemy że coś jest mniej istotne jak dopiero to starcimy i w tedy u drugiej osoby nam to nie przeszkadza . z tym ze nie mam palcy to juz mam tyle smiesznych sytuacji ze mogl bym ksiazeczke napisac z dowcipami

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/05/05 14:53 #96 przez wisnia00
wisnia00 odpowiedział w temacie: Re: amputacja palców
hej.Opowiem Wam o sobie. Mam 19 lat<jeszcze> bo niedługo 20:) ale 19 brzmi lepiej. Tydz temu mszyna wciegneła mi częśc palca wskazujacego prawej reki.Moja reakcja, szok, potem 5 godzinne cierpienie na pogotowiu zanim mnie przyjeli, potem powrót do domu i wtedy tak naprawde do mnie dotarło co sie tak naprawde stało, i stanełam przed faktem ze do konca zycia nie bd miała juz pól palca, i to tak waznego;( przez dzien jakos sie trzymałam,rodzina mnie pocieszała ze mogło mi wciagnąc cały dłon i ze bd dobrze, typowe formułki. najgoprsze jest to,ze pracuje w sklepie, ludzie patrza na rece kasjerki.i wiem ze ludzie nie lubia widoku kikuta.Ale zamierzam studiować, szybko wrocic do pracy, i normalnie zyc, Bo to sie stało. I nie cofne czasu i wiem,ze musze sie nauczyc zyc.Wiem co myslicie, nie niektórzy tracą rece, nogi, sa sparalizowani a ja straciłam pól placa i rozpaczam, ale uwierzcie mi,że dla młodej dziewczyny,ktora ma kompleksy i traci palec i ma okropnego kikiuta to nie jest za miłe. Ale musze sie dzwignąc, i nie wstydzić bo przeciez tego nie chciałam, sama nie wziełam noza i nie uciełam sobie palca. wiem nie mam sie czego wstydzic, to sie po prostu stało i juz. A jesli chodzi o facetów to ta nasza dysfunkcja, ten nasz kikut, kikuty to dobry test, bo jesli facet zobaczy ze brak mi palca i sie bd brzydził to znaczy ze jemu brak rozumu, skoro moje czesci anatomiczne sa tak wazne;) trzymajcie sie ciepło:)) musimy sie pogodzic z tym, bo szkoda zycia na uzalanie sie o jej nie mam palca. pozdrawiam Was serdecznie;)

nienawidzewisni

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.205 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art