Forum

Poradniki do pobrania

Poszukiwane osoby do testowania bionicznej protezy dłoni

Więcej
2023/01/16 17:37 #1 przez Sławek66
Sławek66 odpowiedział w temacie: Poszukiwane osoby do testowania bionicznej protezy dłoni
Potrzebuję protez fragmentów 2 i 3 palca lewej dłoni. Chodzi o protezy funkcjonalne (nie estetyczne), które pozwolą mi znowu grać na gitarze.
Czy możecie doradzić, kto w Poznaniu lub okolicy potrafi wykonać takie protezy.
Dziękuję i pozdrawiam
Sławek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/01/04 11:41 #2 przez PiotrKr
PiotrKr odpowiedział w temacie: Poszukiwane osoby do testowania bionicznej protezy dłoni
Ciekawi Cię, jak działa proteza Zeus? Przekonaj się o tym podczas Zeus Experience Day! Zobaczysz i będziesz mieć możliwość przetestowania Zeusa, a także dowiesz się jak przygotować się do zostania użytkownikiem bionicznej protezy oraz jak pozyskać dofinansowanie na jej zakup. Zarejestruj się na wydarzenie już dziś:

forms.gle/ueWP4HVAxQ2iXYUH7

Czego można spodziewać się podczas wydarzenia Zeus Experience Day?
W Aether Biomedical cenimy współpracę z obecnymi i przyszłymi użytkownikami protez w celu opracowywania urządzeń medycznych, które będą odpowiadały na ich wszystkie potrzeby. Zeus Experience Day to okazja by porozmawiać z naszymi inżynierami i zespołem medycznym o tym, jak działa Zeus, jak przygotować się do zostania użytkownikiem bionicznej protezy oraz jak pozyskać dofinansowanie na jej zakup.

Jaki jest harmonogram Zeus Experience Day?
Zeus Experience Day to nieformalne wydarzenie, podczas którego będzie można zobaczyć i przetestować najnowsze technologie z dziedziny protetyki oraz uzyskać odpowiedź na wszelakie wątpliwości w tym zakresie. Chcielibyśmy stworzyć przestrzeń dyskusji, miejsce spotkań i wymiany doświadczeń, w którym komunikacja działa w dwie strony, dlatego jesteśmy otwarci na wszystkie opinie i sugestie.

Plan wydarzenia:
12:00 - 13:00 - Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia
Dłoń bioniczna Zeus - wprowadzenie
Kluczowe cechy i funkcje produktu
Metody kontrolowania protezy
Prezentacja Zeusa - użytkowanie protezy w codziennym życiu
13:00 - 15:00 Testowanie funkcjonalności dłoni Zeus przez uczestników wydarzenia
15:00 - 15:30 Ćwiczenia
15:30 - 16:00 Dofinansowania do zakupu protezy

Dla kogo jest Zeus Experience Day?
Zeus Experience Day jest dla każdego, kto rozważa zmianę swojej obecnej protezy lub jest ciekaw, jak Zeus będzie spisywał się w jego przypadku.

Kogo spotkacie podczas Zeus Experience Day?
W ramach wydarzenia przedstawimy Wam kluczowych członków naszego zespołu, także takich, którzy są aktywnymi użytkownikami protezy Zeus. Przez proces testowania przeprowadzą uczestników nasi specjaliści do spraw przetwarzania sygnałów biomedycznych. O możliwościach pozyskiwania dofinansowań do zakupu protez opowie Manager Rehabilitacji z programu Po Amputacji, Pan Bartosz Kaczmarek, oraz Dyrektor zarządzająca platformy crowdfundingowej Pomagam.pl, Pani Dobrosława Gogłoza. Nasz zespół medyczny przedstawi zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych, który przygotowuje przyszłych użytkowników Zeusa do bezpiecznego i komfortowego życia z protezą.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?
Business Link w biurowcu Maraton Office Building, przy ul. Królowej Jadwigi 43 w Poznaniu.


Jak zapisać się na Zeus Experience Day?
Po zarejestrowaniu swojego udziału w wydarzeniu na stronie:

forms.gle/ueWP4HVAxQ2iXYUH7

prześlemy na skrzynkę e-mail darmową wejściówkę na wydarzenie (informacja zwrotna pojawi się na Państwa skrzynkach mailowych w terminie do 2 dni roboczych).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/11/17 13:30 #3 przez PiotrKr
PiotrKr stworzył temat: Poszukiwane osoby do testowania bionicznej protezy dłoni
Dzień dobry,
Piszę w imieniu Aether Biomedical Sp. z o.o., poznańskiej firmy produkującej bioniczne protezy dłoni dla osób po amputacji oraz z wrodzonym brakiem części kończyny górnej (dłoni, części przedramienia).

Od kwietnia 2020 r. prowadzimy projekt badawczo-rozwojowy pod przewodnictwem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju "Szybka Ścieżka - Dostępność Plus", w ramach którego rozwijamy technologię pattern recognition, która pozwoli na przekształcenie każdego ruchu, o którym pomyśli użytkownik na dany ruch robotycznej ręki.

Do testowania funkcjonalności tej technologii potrzebujemy chętnych osób po amputacji lub wrodzonym brakiem kończyny górnej poniżej łokcia, najlepiej mieszkających w Poznaniu, bądź okolicach, ponieważ tam będą odbywać się testy. W zamian oferujemy wynagrodzenie, pomoc w oprotezowanie w nasz produkt oraz możliwość współpracy z nami jako ambasadorzy marki.

Zwracam się do Państwa z prośbą o podjęcie współpracy na tym gruncie, gdyż nasz i Państwa cel pokrywa się całkowicie - zależy nam na polepszeniu jakości życia osób niepełnosprawnych i próbie przywrócenia im sprawności.

W celu nadania trochę bardziej namacalnego kształtu tego, o czym mówię załączam linki do filmików, na których jestem akurat ja. Oprócz pracy nad protezą, osobiście testuję i użytkuję protezę bioniczną Zeus z dużym zadowoleniem :)

- Filmy:

- Prezentacja funkcjonalności:Prosiłbym o kontakt w celu ustalenia szczegółów współpracy na mail lub przekazanie informacji potencjalnym zainteresowanym: piotr@aetherbiomedical.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.298 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art