Poradniki do pobrania

nowa protezy

Więcej
2013/08/18 10:52 #1 przez hala124
hala124 odpowiedział w temacie: Re: nowa protezy
moje porschaki.. to inna półka ale stopy o których wspominałeś tez są dobre :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/28 15:49 #2 przez crakersiak
crakersiak odpowiedział w temacie: Re: nowa protezy
wedlug mnie stopa vari flex jest za droga na swoja jakos chodzilem na bardzo podobnej tylko ze kosztowala ona 2.5 tys a system ten sam a oryginalny vari flex kosztuje 8 tys chyba wiec nie oplaca sie przeplacac mam znajomego co chodzil na jednej i drugiej mowil ze nie czuc roznicy tylko w portfelu czuc dlatego sam latalem na tej tanszej :) pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/08/12 13:34 #3 przez Paweł Płoski
Paweł Płoski odpowiedział w temacie: Re: nowa protezy
Kry5ia, hejko tak wygląda moja proteza zrpobiona w limanowej www.facebook.com/photo.php?fbid=39690863...p;type=1&theater

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/11 09:28 #4 przez smakosz
smakosz odpowiedział w temacie: Variflex kontra Ceterus
Witam cię Aniu. To co napisałaś o sobie i wnioskując z nica jesteś młodą osobą wymagasz solidnej i dynamicznej stopy która nie powinna cię w żadnym stopniu ograniczać a pomagać w codziennym życiu. Pytając się o w/w stopy mogę kilka rzeczy podpowiedzieć i na co należy zwrócić uwagę. Stopa Ceterus bardzo ciekawe rozwiązanie ponieważ mamy połączenie stopy z włókna węglowego i amortyzatora pochłaniającego przeciążenia pionowe oraz umożliwiający rotację do wewnątrz lub zewnątrz bez konieczności odrywania stopy od podłoża. Stopa dynamiczna z bardzo dobrym zwrotem energii wspomagająca odbicie od podłoża z trzy letnią gwarancją. Jedynym ograniczeniem dla niektórych użytkowników to wysokość całej stopy gdzie przy twoim poziomie amputacji istotna sprawa - około 15 cm - nie mam pojęcia czy masz odpowiednią długość kikuta. Variflex evo stopa dynamiczna i o większym zwrocie energii dodatkowo system EVO dostarcza w każdym momencie kontaktu z podłożem, użytkownik otrzymuje większą stabilność i płynność w momencie przejścia z pięty na palce. Dodatkowo Vari flex występuje w dwóch wysokościach gdzie można dobrać do danego miejsca, dystansu pomiędzy kikutem a podłożem. Gwarancja także trzy lata.
Jeżeli będzie możliwość to przed zakupem sugeruję wypróbowanie dwa w/w rodzaje stóp i sama będziesz mogła organoleptycznie stwierdzić co ci odpowiada.
Na koniec mojego długiego wpisu to możesz zastanowić się również nad stopą Elation ,która daje możliwość regulacji wysokości obcasa od 0 d0 5 cm (możesz zmieniać buty od balerinek do szpilek) co dla kobiet a nią przecież jesteś istotna sprawa.
pozdrawiam i powodzenia życzę

technik ortopeda
www.ortocentrum.com.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/10 17:20 #5 przez aneczka37
aneczka37 odpowiedział w temacie: Re: nowa protezy
Witajcie
Za pare dni robie nowe protezy.Jestem po amputacji obu konczyn dolnych podudzia(mam swoje kolana) .Czytałam sporo o stopach CETERUS LP.Czy ktos wyprobował te stopy firmy Ossur?Zastanawiam sie ktora wybrać Vari Flex EVO czy ta pierwszą? Proszę O poradę.
Chciałabym nadmienic ze prowadze bardzo aktywny tryb zycia, chodze po gorach i jezdze na rowerze, nosze ciezkie zakupy.Moja waga to 70 kg przy zwroscie 168.
Prosze o pomoc?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/25 17:52 #6 przez ula
ula odpowiedział w temacie: Re: nowa protezy
No juz raz napisałeś, więc po co się powtarzasz? Kupno używanej przez inną osobę protezy to kiepski pomysł.Nie polecam bez względu jak rewelacyjna mogłaby być cena?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.493 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art