Forum

Poradniki do pobrania

Stopa Vari Flex Evo

Więcej
2013/03/27 14:37 #7 przez david748
david748 odpowiedział w temacie: Re: Stopa Vari Flex Evo
Z czystym sumieniem mogę polecić Vari Flex Evo, śmigam już na nie 2,5 roku i nie było z nią żadnych problemów ile kosztowała nie wie ponieważ dostałem fakture za całość. Wydaje mi się, że jak podzwonisz po kilku zakładach zajmujących się oprotezowaniem i poprosisz o wycenę to będziesz miał większy pogląd na róznice cen.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/27 09:17 #8 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Re: Stopa Vari Flex Evo
Stopa Vari Flex ma 36 miesięcy gwarancji producenta. Piszesz, że dostałes dokument poświadczający trzyletnią gwarancję sprzedawcy, więc myślę, że wszystko jest w jak najwiekszym porządku i naprawdę nie musisz się martwić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/26 19:23 #9 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Stopa Vari Flex Evo
Witam
Jeżeli chodzi o gwarancję na stopę to masz 3lata na rdzeń i 12 miesięcy na pokrycie kosmetyczne ,data gwarancji liczy się od wypisania faktury u przedstawiciela u którego się kupuje stopę jeżeli np. wydali ci protezę na przykład miesiąc później to i tak masz już miesiąc do tylu ,zależy ile firma ma narzutu akurat tamta jest najdroższa
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/26 17:54 #10 przez DoubleD
DoubleD odpowiedział w temacie: Re: Stopa Vari Flex Evo
hej, zalogowałem się dziś na stronie amputowani.pl alby zasięgnąć informacji własnie o stopie Vari-Flex with EVO. Chodzę na tej stopie około 2 tyg i chodzi się świetnie! Jest miękka, po nierównym terenie jest dużo dużo lepiej niż w zwykłej sztywnej stopie. Chodzę na kolanie C-Leg i z tą stopą fajnie współpracuje. Czyli jestem zadowolony ale mam pytania własnie z sprawami gwarancji... dostałem niby 3 lata gwarancji ale na kartce papieru od firmy od której kupiłem stopę. Czy nie powinienem dostać obszernej instrukcji a książeczką gwarancyjną??? Jeśli ktoś ma taką stopę to proszę podpowiedzieć co się dostaje przy kupnie takiej stopy. Chodzi o to ,że chcę wiedzieć czy ta spota jest nowa i oryginalna bo dałem prawie 4tyś mniej niż pisze kolega wyżej :) Pozdrawiam Daniel

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/16 06:35 #11 przez lechucure
lechucure stworzył temat: Stopa Vari Flex Evo
Witam. Wczoraj protetyk z Vigo-Ortho zaproponował mi stopę Vari Flex Evo za około 14000zł. Cena stopy+poszycie. Prosiłbym o opinie na temat tej stopy, zwłaszcza osób, które chodzą w tych stopach, interesuje mnie też wytrzymałość i jak się chodzi po nierównym terenie. Jeśli może ktoś wie gdzie taką stopę można kupić taniej proszę o odpowiedź. Dodam, że zależy mi na stopie nowej z gwarancją. Pozdrawiam.Jeśli ktoś chodzi na Vari Flexie Evo proszę o opinię, a może lepszy byłby Ceterus?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.493 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art