Forum

Poradniki do pobrania

Poszukuję specjality/lekarza od kikuta

Więcej
2014/07/30 06:53 #1 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Poszukuję specjality/lekarza od kikuta
Witam

Lekarz raczej ci nie pomoże na chudnięcie kikuta jest to normalne ze kikut chudnie , raczej poszukaj innego protetyka albo zasięgnij kilku opinii może miałeś złe leje protezowe , próbowałeś chodzić na leju żelowym

Pozdrawiam

Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/07/27 13:15 #2 przez Glored
Glored stworzył temat: Poszukuję specjality/lekarza od kikuta
Witam, poszukuję lekarza/specjalisty, który byłby mi w stanie udzielić profesjonalnej informacji w sprawie mojego kikuta.
Sprawa wygląda tak iż mam nogę amputowaną na wysokości podudzia, zabieg miał miejsce 4 lata temu(mam teraz 23lata). Jako iż jestem bardzo chudą osobą (53kg/182cm) mój kikut od początku miał bardzo małe gabaryty, przez pierwsze 2 lata schudł oczywiście jak każdemu do pewnego stopnia ale nie było żadnych problemów z zrobieniem dobrze dopasowanego leja. Od 2 lat kikut ciągle mi chudnie i na miejscach oparcia kości oblewają się co powoduje "gnioty" na kikucie i sprawia to sporo bólu oraz coraz mniej możliwości do stworzenia komfortowego leja. Nie jestem osobą bardzo aktywną ale też nie siedzę całymi dniami w jednym miejscu i nie pracuję nogą, wręcz przeciwnie - chodzę na studia, do pracy, wychodzę w weekendy na jakieś wyprawy, w okresie letnim jeżdżę po festiwalach więc chyba zanik mięśni nie jest tutaj problemem. Chciałbym od jakiegoś specjalisty dostać informację co zrobić żeby poprawić sytuację kikuta w możliwie jak najszybszym czasie, ponieważ od niedawna jest bardzo źle.
Jeśli posiadacie jakieś informację o takiej osobie to proszę bardzo o kontakt bądź jakieś rady jeśli był ktoś w podobnej sytuacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.143 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art