Forum

Poradniki do pobrania

Niewygodna proteza

Więcej
2015/08/17 08:56 #1 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
witaj

co to znaczy ze wszystko jest do bani i co ma wspólnego gwarancja ,gwarancja nie obejmuje tylko zmian obwodowych kikuta tak jest u mnie ale reszta elementów jest na gwarancji i co ci powiedział pan protetyk czy on ci zaproponował te elementy do protezy czy ty mu mówiłaś ze takie byś chciała skoro teraz się pewnie wymiguje to zostanie ci tylko droga sądowa ale długa droga

Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/17 08:03 #2 przez bogdan15
bogdan15 odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
witaj piotrze przepraszam ze tak dlugo nie pisalam bo sprawdzalam proteze i wszystko jest do bani :angry: a gwaracja jest 24 miesioce nie wiem co teraz zrobic :angry:


P.S.pozdrawiam G

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/16 15:14 #3 przez bogdan15
bogdan15 odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
:huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/26 20:04 - 2015/07/26 20:06 #4 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
witam

jeżeli chodzi o wymianę stopy to nie wiem na co się pani umawiał z protetykiem ale raczej bym nie liczył ze wymieni na droższą stopę a gwarancja jest ale na pęknięcia lub uszkodzenia , zawsze jak się podejmuje decyzję o zrobieniu protezy to najlepiej popytać w paru miejsca na tych samych komponentach czasem jest tak ze lepiej pojechać gdzieś dalej niż się mieszka może być o wiele taniej , w każdym zakładzie są inne ceny wolny rynek jest , jeżeli w każdym zakładzie była by taka sama cena można tez by powiedzieć o zmowie cenowej

jeżeli chodzi o podanie ceny za stopę niestety nie mogę tego zrobić na tym forum tylko w prywatnym meilu tez nie można się reklamować swojej firmy taki jest regulamin tego forum

Pozdrawiam

Piotr
Ostatnia edycja: 2015/07/26 20:06 przez cycuss.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/26 12:01 #5 przez bogdan15
bogdan15 odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
Witam panie Piotrze.Dzieki za informacje na temat o mojej protezy :laugh: zglaszalam reklamacje na temat protezy ale facet powiedzal ze wszystko jest ok i ze ja wymyslam :angry: .Staram sie dobrze chodzic ale to nie wychodzi na tej protezie.Wracajac do stopy w jakiej cenje byla by stopa Esprit bo moja stopa jest na gwarancji czy moge zarzodac inej stopy? Jestem zalamana ze mozna tak clowieka oszukac :angry: to jest dranstwo :angry:





Pozdrawiam G

S.A propo chodzenia kaze mi caly czas sciskac posladek jest to pardzo wyczerpujoce :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/24 20:15 #6 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
to tez jest kwestia zastosowania odpowiedniego stawu kolanowego i systemu mocowania leja silikonowego staw kolanowy sterowany mikroprocesorem też są dostępne z gwintem na końcu ale tu już trzeba dobrze ustawić lej protezowy co stanowi dla niektórych pewien problem

jeżeli chodzi o panią Grażynę i jeżeli faktycznie posiada długi kikut to kolano op4 do tego się nie nadaje i jeszcze zastosowane zamek kiss to długość wydłuża się przynajmniej o 5cm co nie jest już synchronizowane i wystaje poza staw kolanowy

Pozdrawiam

Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.170 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art