Forum

Poradniki do pobrania

protezy nie zgodne z przeznaczniem jak proteza stała

Więcej
2017/08/10 13:33 #1 przez JP
JP odpowiedział w temacie: proezy nie zgodne z przeznaczniem jak proteza stała
Twoja odpowiedz wcale mnie nie zdziwiła. Oczywiście mam na myśli firmę, a nie konkretny oddział. Na początku roku rozmawiałam ze znajomym protetykiem, który od wielu lat pracuje w Holandii. Tak nam zeszło na firmy protetyczne w Polsce. Pytał jakie firmy istnieją, o sposób i kwoty refundacji, itp. Kiedy powiedziałam, że ostatnio intensywnie rozwija się sieć Vigo stwierdził tylko, że współczuje innym zakładom. Dopytałam dlaczego. Powiedział, że jest to firma należąca do funduszu inwestycyjnego (chyba belgijskiego, nie pamiętam już) i poprzednio działali intensywnie we Francji. Na tyle intensywnie, że właściwie konkurencja przestniała istnieć (firma kupując elementy protez dla całej sieci otzrymywała lepsze ceny od dostawców). Kiedy zysk przestał rosnąć tak szybko, jak na początku, fundusz podjął decyzję o wycofaniu się z rynku, a innych zakładów zostało niewiele. Wiadomo, że protetycy nie prowadzą działalności charytatywnej, ale jeżeli plan sprzedaży stawia się na pierwszym miejscu, to dla pacjenta nie wróży to najlepiej. A wracając do opisanego przypadku, na miejscu tego pacjenta zwróciłabym się do NFZ z odpowiednim pytaniem. Dlaczego do NFZ, a nie do zakładu? Bo najprawdopodobniej ta osoba nie jest jedyna, która została oszukana i to płatnik czyli NFZ powinien się przyjrzeć zakładowi. W innym razie, zakład może coś zaproponuje temu pacjentowi w formie ugody, ale inni mogą nie mieć tyle szczęścia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/08/10 11:03 #2 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: proezy nie zgodne z przeznaczniem jak proteza stała
oddział Vigo w Krakowie Prokocim
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/08/10 08:28 - 2017/08/10 08:29 #3 przez JP
JP odpowiedział w temacie: proezy nie zgodne z przeznaczniem jak proteza stała
W zasadzie powinieneś podać, który zakład wykazał się taką "pomysłowością". Jeżeli nie było im wstyd w taki sposób potraktować pacjenta, to powinni być zadowoleni z takiej "reklamy". Najgorszy jest kompletny brak odpowiedzialności i wyobraźni. To nie jest kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa i zdrowia pacjenta.
Ostatnia edycja: 2017/08/10 08:29 przez JP.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/08/09 08:56 #4 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: proezy nie zgodne z przeznaczniem jak proteza stała
twórczość firmy zrobili lej za ciasny i zamiast zmienić pin to go przedłużyli metodą chałupnicza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/08/08 11:56 #5 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: proezy nie zgodne z przeznaczniem jak proteza stała
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/08/08 11:53 #6 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: proezy nie zgodne z przeznaczniem jak proteza stała
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.653 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art