Forum

Poradniki do pobrania

Pęknięcie stopy - Gwarancja.

Więcej
2018/04/13 17:40 #1 przez JP
JP odpowiedział w temacie: Pęknięcie stopy - Gwarancja.
Producenci ubezpieczają się od takich przypadków. Zazwyczaj wystarczy złożenie pozwu cywilnego, żeby firma doszła do ugody z osobą poszkodowaną. Oczywiście mówimy o przypadku, gdy na skutek wady części protezy pacjent poniósł uszczerbek na zdrowiu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/04/09 15:49 #2 przez przemek498
przemek498 stworzył temat: Pęknięcie stopy - Gwarancja.
Witam serdecznie. Jestem nowy na forum wiec mam nadzieje ,że nie pomyliłem działów. Pisze z pytaniem odnośnie sytuacji ,która przytrafiła mi się dziś rano w drodzę do pracy. Jestem po obustronnej amputacji kończyn dolnych, jednej na poziomie podudzia drugiej na wyłuszczeniu w stawie biodrowym. Dziś rano idąc do pracy pękła mi stopa w podudziu. Stopa trias. Protezy 'nowe" odbierałem je pół roku tomu. Wiem ,że podlegają gwarancji i napewno wszystko bedzie naprawione. Jednak zastanawia mnie co by było gdybym schodził akurat ze schodów? Gdybym spadł i faktycznie mi się coś stało? Czy mogę od kogoś wtedy domagać się odszkodowania?? Czy producent stóp czy też protetyk? Rozumiem ,że wszystkie cześci się zużywają, ale przecież nie powinienem zastanawiać się idąć po schodach czy pół roczna proteza zaraz mi pęknie i spadne. Dziś naszczęście skończyło się na dużym siniaku ale gdyby stało się to 5 minut szybciej to myślę ,że nie tylko na złamaniu by się skończyło. Może miał ktoś już taką sytuacje i wie co można zrobić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.514 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art