Forum

Poradniki do pobrania

Protetyk- pomorskie

Więcej
2019/05/06 09:07 #1 przez dariusz j
dariusz j odpowiedział w temacie: Protetyk- pomorskie
czesc wlasnie zastanawiam sie nad proteza tej firmy.czy zeczywiscie sa w porzadku..tylko ze ja w krakowie palnuje sie do nich udac.jak serisem jakie maja podejscie itp

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/04/29 20:25 #2 przez Miłosz
Miłosz odpowiedział w temacie: Protetyk- pomorskie
Witam,
jestem użytkownikiem protez kończyn dolnych od 10 lat. Jak dotąd mogę polecić firmę Ottobock. Indywidualne podejście do pacjenta, bardzo dobra jakość protez, niestandardowe rozwiązania w przypadku "trudnych przypadków" czyli takich jak ja:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/04/12 21:00 #3 przez rumi2904
rumi2904 stworzył temat: Protetyk- pomorskie
Witam, szukam dobrej- godnej polecenia pracowni protezowej na terenie Trójmasta- okolic. W zeszłym roku z nie do końca wyjaśnionych przyczyn przeszłam sepsę, w skutek leczenia doszło do martwicy i amputacji obu stóp- jedna w linii Choparta, druga Lisfranca (oraz palców obu dłoni). Rany goiły się bardzo długo. Niebawem minie rok a ja wciąż nie byłam u protetyka (mój ortopeda wciąż uważa, że stopy nie nadają się jeszcze do zaprotezowania), a chciałabym się dowiedzieć co można mi zaproponować i czy w ogóle będzie to funkcjonalne.
Bardzo proszę jeśli znacie firmę godną polecenia w rejonie woj. pomorskiego to dajcie znać. Chciałabym wiedzieć na czym "stoję".
Ps. Mam 26 lat i chodzę, jestem w miarę możliwości aktywna i byłoby miło zapomnieć o tym temacie.

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.303 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art