Poradniki do pobrania

Protezy używane

Więcej
2021/08/24 07:42 #1 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Protezy używane
Dzień Dobry
Nie używanie protezy przez dłuższy czas wiąże się z możliwością rozwoju przykurczów, osłabieniem siły mięśniowej, spadkiem aktywności i wydolności organizmu. Stąd też długotrwałe "zbieranie na protezę" może doprowadzić do tego, że pomimo iż jest ona bardzo droga, to pacjent nie będzie w stanie jej używać. Drugi aspekt jest taki, że żadne protezy nie są wieczne. I jeżeli nas nie stać na protezę elektroniczną czy jej serwis, lepiej wyposażyć się w odpowiednią protezę mechaniczną. Użytkownik protezy mechanicznej zawsze może się przestawić na elektronikę, w drugą stronę jest znacznie trudniej, a czasem jest to niemożliwe. Dzisiejsza protetyka oferuje mnóstwo rozwiązań mechanicznych oraz wspomaganych pneumatyką czy hydrauliką. Naprawdę do każdego rodzaju amputacji i stylu życia pacjenta można wykonać protezę, która spełni wymagania użytkownika. Pozdrawiam
Ania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/08/16 16:55 #2 przez BratMichal
BratMichal stworzył temat: Protezy używane
Witam wszystkich !
Mam pytanie odnośnie używanych protez. Czy warto w takie inwestować ? Czy lepiej zbierać i zbierać i... Mam na myśli np. kolano elektroniczne firmy Ottobock

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.258 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art