Forum

Poradniki do pobrania

ulgi i udogodnienia - z jakich korzystacie?

Więcej
2013/09/30 12:24 #1 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: ulgi i udogodnienia - z jakich korzystacie?
to państwo nie jest śmieszne tylko zajebiście ma w dupie obywatela :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/30 08:22 #2 przez strasznieobciety
strasznieobciety odpowiedział w temacie: ulgi i udogodnienia - z jakich korzystacie?
ja mam pierwsza grupe stopien znaczny....nie place abonamentu rtv ......KABLOWKE MUSZE ZAPLACIC I TO SLONO........mam znizke na przejazdy pkp i pks bodajze 30 procent ALE ZA TO OSOBA OPIEKUN MOJ MA ZNIZKE 95 PROCENT.....mam jeszcze w moim miescie przejazdy komunikacja za darmo...ALE Z REGULY MUSZE STAC NA MOJEJ PROTEZIE UDOWEJ I BUJAC SIE OBIJAJAC PO CALYM TRAMWAJU PRZY MOIM WYLUSZCZENIU RAMIENIA.....NIKT TEGO NIE WIDZI OPROCZ MNIE.........WIEKSZOSCI MIAST JUZ SA ZABRANE DARMOWE PRZEJAZDY w niektorych miastach..........renty mam tyle ze w krajach unii europejskiej moge wypic za to 7 kaw w dobrej restauracji...........ulg do kina juz nie ma........do teatru tez .......byly jak byly panstwowe kina i teatry..........dofinansowanie na protezy dostaje z mopru raz na 3 lata tyle ze nawet nie starcza na zestaw naprawczy ottobock......../2 tys700zl/............TAKIE MAM ULGI W TYM SMIESZNYM PANSTWIE..............

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/15 10:33 #3 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: ulgi i udogodnienia - z jakich korzystacie?
ja jestem zwolniony z abonamentu rtv, a w sądzie w czasie zeznań nie musze stać :)) za paszport płacę polowę stawki,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/14 17:39 #4 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: ulgi i udogodnienia - z jakich korzystacie?
Ja posiadam znaczny, ale do parkowania wystarczy umiarkowany i wyrobiona karta parkingowa. Z kartą idzie się do głównej siedziby od biletów parkingowych i kupuje się identyfikator. Żeby go kupić trzeba być co najmniej współwłaścicielem samochodu na który wydawany jest identyfikator.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/14 12:19 #5 przez gosia_student
gosia_student odpowiedział w temacie: Re: ulgi i udogodnienia - z jakich korzystacie?
a jaki stopień niepełnosprawności posiadasz? (bo przeważnie wszelkie takie ulgi są w - znacznym)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/14 11:55 #6 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: ulgi i udogodnienia - z jakich korzystacie?
Strefy płatnego parkowania, są to strefy gdzie żeby zaparkować trzeba kupić bilet i wypełnić. Nie wiem jak w innych miastach, ale u nas w Kielcach w godz. 9-17 w centrum i obrębie za parkowanie się płaci. Ja mam wykupiopny identyfikator za 12zl i mogę parkować przez cały rok.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.185 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art