Forum

Poradniki do pobrania

Aktywny samorząd

Więcej
2013/12/18 21:22 #7 przez hokeista
hokeista odpowiedział w temacie: aktywny samarzad
Pragnę donieść, że program aktywny samorząd też dla mnie jest szczęśliwy - właśnie dostałem dofinansowanie i byłem już na pierwszych pomiarach. Może będę miał nowoczesną protezę jeszcze w tym roku - jestem szcześliwy bo nie dowierzałem ze to jest możliwe.Wszystkim doradzam składajcie papiery, korzystajcie jest to jednak możliwe :):) sam jestem tego przykładem. Trochę poprawiło mi się przy okazji morale)))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/15 19:40 #8 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: aktywny samarzad
i jeszcze jedna sprawa , zajebistym protetykiem jest Piotrek Potępa z Bolęcina.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/15 19:39 - 2013/12/16 08:48 #9 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: aktywny samarzad
w glowie sie nie mieści
Ostatnia edycja: 2013/12/16 08:48 przez piotr33.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/15 10:34 - 2014/01/26 10:46 #10 przez rudy
rudy odpowiedział w temacie: temat nie aktualny
Skladam podziekowania wszystkimpracownika ktorzy realizowali moj wniosek z Aktywnego Samorzadu.Proteze wykonal mi zaklad ortopedyczny w Siemianowicach Slaskich panowie Grzegorz Beslapowicz,Jan Murlowski na ul.1-go Maja11.Zostalem objety profesjonalna obsloga,podchodza do pacjeta w indwidualny sposob zapewniajac mu konfort zarowno na poczatku miary protezy jak i przy koncowym odbiorze protezy,sa perfekcjonalistami w swoim zawodzie godni p o lecenia innym pacjetom. Moja opinia jako osoby niepelnosprawnej ktora porusza sie o protezie uda od ponad 30 lat,jestw pelni zasluzona dla protetykow z tego zakladu ortopedycznego,jeszcze raz dziekuje za wykonanie protezy.Polecam wszystkim niepelnosprawnym ten ZAKLAD USLUGOWO<HANDLOWYORTOPEDYKAS.c GRZEGORZBESLAPOWICZ<JANMURLOWSKI41-100 Siemianowice-slaskieUl.1-goMAJA11.wdzieczny pacjent Grzegorz :lol:

grzes
Ostatnia edycja: 2014/01/26 10:46 przez rudy.
The following user(s) said Thank You: hokeista

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/10 19:37 #11 przez hokeista
hokeista odpowiedział w temacie: Aktywny samorząd
Czekam na odpowiedź....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/06 12:04 - 2013/12/06 12:06 #12 przez strasznieobciety
strasznieobciety odpowiedział w temacie: Aktywny samorząd
:) aktywny samorzad.......to program dla mlodych nie wiem czy wiecie ale jest w nim bariera wiekowa/..do 67 roku zycia../..dostosowany jest dla osob mlodych by uaktywnic ich po amputacji zeby sie uczyli i pracowali.......jestem ciekawy jak mlody czlowiek powiedzmy w wieku 23 lat poruszajacy sie na wozku.....powiedzmy z pscinia dolnego gdzie matka nie ma pracy lub zarabia 1.300 zl a ojciec pijak lub inna patologia ........jak taki mlody czlowiek na wysokosci uda ma kupic sobie proteze z kolanem hydraulicznym z lejem silikonowym i stopa weglowa...........moze by wreszcie jakis TWARDZIEL Z PEFRON LUB ZE SEJMU ......NAPISAL JAK MA ZYC TAKI CZLOWIEK.......KIEDY KAZDY POSEL CZY JEDZI NA WOZKU CZY TEZ JEZDZI SLUZBOWYM WOZEM LUB WOGOLE NIE JEZDZI OTRZYMUJE DODATEK NA PALIWO W WYSOKOSCI 2.900 MIESIECZNIE NA SWOJA MOBILNOSC.......a zasilek pielegnacyjny w wysokosci 153 zl nie byl rewaloryzowany od 10lat......moze by mnie tutaj taki twardziel jak JAN FILIP LIBICKI POSEL RP na wozku napisal jak zyc i egzystowac........po amputacji..........smiech na sali ..a my tu sobie piszemy o tym aktywnym samorzadzie i robimy plany........... B)
Ostatnia edycja: 2013/12/06 12:06 przez strasznieobciety.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.374 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art