Forum

Poradniki do pobrania

Prośba o wypełnienie ankiety!

Więcej
2013/12/03 16:52 #1 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Prośba o wypełnienie ankiety!
Comatusapiens,

osoba, ktora zamiescila ta ankiete, jest w trakcie zbierania materialow do pracy magisterskiej. Ona jest nie na poczatku, lecz niemal juz na koncu drogi do dyplomu. Niedlugo jako magister stanie sie autorytetem, a dla niektorych pacjentow „ostatnia deska ratunku”.

Jakze czesto czytamy tu na forum historie ludzi, ktorym niekompetentni, niedoksztalceni „specjalisci” (lekarze, protetycy, terapeuci, urzednicy – o kazdej grupie zawodowej znajdziesz tu opisane historie) niszcza nadzieje na polepszenie i tak nielatwego losu.

Bardzo poblazliwie podchodzisz do tego – jak piszesz – „niefortunnego” pytania.
Zyczysz nam wiecej pogody w zyciu, a ja zycze nam wszystkim dobrych, solidnie wyksztalconych i serio podchodzacych do swoich obowiazkow specjalistow.
Niepelnosprawni (zreszta inni tez) nie potrzebuja bylejakosci. Potrzebuja ludzi zaangazowanych, a co najmniej solidnie podchodzacych do swoich zadan.

Masz racje – bylo tu juz duzo ankiet z logicznymi bledami. Za duzo.
Nota bene – porownanie pytania o czestotliwosc korzystania z internetu z pytaniem o ewentualne problemy fizyczne i psychiczne przy kontaktach intymnych, jest wg. mnie chybione.

Pozdrawiam
m.

PS. Chyba zdajesz sobie sprawe, ze pomiedzy brakiem satysfakcji i zdrowa akceptacja samego siebie, a uzytym przez Ciebie stwierdzeniem „jestem doskonaly”, istnieje duza gama posrednich mozliwosci?
Ktos, kto w przyszlosci chce miec wplyw (poparty universyteckim autorytetem) na zycie innych, tez powinien sobie z tego zdawac sprawe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/03 14:43 - 2013/12/03 14:45 #2 przez Comatusapiens
Comatusapiens odpowiedział w temacie: Prośba o wypełnienie ankiety!
Oj, Szanowne Panie i (szczególnie) Panowie forumowicze. Trochę dystansu ;)

Pytanie 12 było faktycznie niefortunnie ułożone, ale pamiętam dziesiątki ankiet które miały w sobie błędy logiczne/ brak możliwości alternatywnej odpowiedzi, jak np niektóre dotyczące dolegliwości i rehabilitacji po amputacji, ale nie tylko. Pytania w stylu "korzystasz z internetu: Kilka razy dziennie, Raz w tygodniu, Raz z miesiącu - Nie obejmują szerokiego zakresu możliwości, jednocześnie całkowicie pomijając ludzi, którzy nie korzystają w ogóle z internetu. A takie ankiety czasami robią profesjonalne firmy.

Zamieszczane tutaj ankiety to często pierwsze podejście do faktycznego problemu formalnego kontaktu z masowym respondentem. Możliwość przewidzenia różnorodnych odpowiedzi i zadania odpowiednich do nich pytań to jest coś, co najczęściej nabywa się wraz z doświadczeniem, na zasadzie prób i błędów.

Pani Kamce życzę niezrażania się niewielkimi niepowodzeniami, wytrwałości i bezwzględność wyciągania wniosków z błędów, a sukcesy same przyjdą :)

A tak na boku... serio? Tylko ja przed pierwszym intymnym kontaktem, po amputacji, miałem pewne niepewności jak na widok kikuta zareaguje ta szczególna druga osoba? Inni na prawdę tak bardzo tryskają pewnością siebie? Pytanie dotyczyło: Czego obawia się Pan(i) przed podjęciem aktywności seksualnej? i podawało kilka możliwych powodów obaw. Wypada mi tylko gratulować i zazdrościć ludziom, którzy gromko odpowiedzieliby: "Niczego! Jestem doskonały!" Tylko czemu ciągle wydaje mi się, że ludzie faktycznie bez żadnych obaw, nie muszą za nic kompensować i co najwyżej zwrócą uwagę a nie będą stanowczo krytykować całą osobę i jej ścieżki kariery, za brak pełnej i bezgranicznej kompetencji u osoby, która je dopiero zdobywa ;)


Pozdrawiam i życzę więcej pogody w życiu ;)
Ostatnia edycja: 2013/12/03 14:45 przez Comatusapiens.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/03 12:39 #3 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Prośba o wypełnienie ankiety!
ja zacząlem od 3 kropek , bo szkoda mi na takich studentów klawiatury ścierac ....podpisuje się pod tym co moi przedmówcy napisali .
Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/03 09:31 #4 przez svietic
svietic odpowiedział w temacie: Prośba o wypełnienie ankiety!
Zgadzam się z Maćkiem i jeszcze tylko dorzucę, że Pani profesor Małgorzata Kossut pisze w swoim artykule, że po amputacji nogi odczuwana jest wzmożona przyjemniść seksualna, a Pani Tatiana Myasnikova w swojej książce " One-Legged Priestess of Love" KAMASUTRA pokazuje nowe możliwości jakie daje brak nogi.
The following user(s) said Thank You: piotr33

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/02 22:28 #5 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Prośba o wypełnienie ankiety!
Kamka,

jestes pewna, ze chcesz to dalej studiowac? Ze nie pomylilas sie "z powolaniem"?
Bron nas (niepelnosorawnych) Boze przed takimi magistrami fizjoterapii.
Twoja ankieta jest ... no wlasnie jaka ... zalosna.

Pytanie numer 12 przewiduje TYLKO i WYLACZNIE ponizsze odpowiedzi:

12. Czego obawia się Pan(i) przed podjęciem aktywności seksualnej? *

Możesz udzielić wielu odpowiedzi
h Obawiam się, że nie spełnię oczekiwań partnera/partnerki;
h Obawiam się, że nie będę usatysfakcjonowany(a);
h Obawiam się, że będę musiał(a) przerwać stosunek;
h Nie znam pozycji, które byłyby satysfakcjonujące dla mnie lub/i partnera/partnerki;
h Wstydzę się swojego ciała;
h Czuję się nieatrakcyjny(a);
h Obawiam się odrzucenia;
h Straciłem(am) zainteresowanie życiem erotycznym
;

Twojego pytania nr. 12 nie da sie obejsc w chwili obecnej

Kamka, zakladasz, ze niepelnosprawni nie moga miec satysfakcjonujacego zycia seksualnego.
Twoja ankieta nie przewiduje odpowiedzi wyrazajacej satysfakcje.

Wiem, przez niektorych znowu zostane uznany za niegrzecznego (lub lepiej - za chama), ale mam to w "glebokim powazaniu".

Dziewczyno, nam brakuje nogi lub nog, nie penisa lub vaginy.
Twoj temat moglby byc nawet interesujacy, ale nie przy zalozeniu, ze niepelnosprawny nie moze byc zadowolony ze swego zycia seksualnego.
Chcesz w przyszlosi prowadzic terapie (tak rozumiem temat Twojej pracy) z niepelnosprawnymi?
Zanim zaczniesz uczyc niepelnosprawnych, jak mamy lub mozemy zyc, naucz sie najpierw nas respektowac.

m.
The following user(s) said Thank You: piotr33

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/02 20:27 #6 przez Comatusapiens
Comatusapiens odpowiedział w temacie: Prośba o wypełnienie ankiety!
Gotowe!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.303 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art