Poradniki do pobrania

Fundaje

Więcej
2015/08/23 09:57 #1 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Fundaje
witam

jeżeli możesz to napisz co ci zaproponowali za ta kwotę z jakich komponentów wykonają protezę jaki staw kolanowy stopę protezową itp. lej protezowy

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/21 13:06 #2 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Fundaje
Witam
Chyba najbardziej rozpoznawalną fundacja zajmująca się pomocą osobom po przebytych amputacjach jest fundacja Jaśka Meli 'Poza Horyzonty". Jeśli chodzi Ci tylko o subkonto w fundacji, a sam będziesz się zajmował pozyskiwaniem środków (jak piszesz- chętni do wpłat są), powinieneś do sprawy podejść z kalkulatorem i sprawdzić, która z fundacji zaoferuje Ci najlepsze warunki posiadania subkonta.
Pozdrawiam
Ania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/19 16:32 #3 przez Vwoytas
Vwoytas stworzył temat: Fundaje
Witam, Wszystkich jestem tu nowy i chciałbym na początku się przedstawić , jestem Wojtek , mieszkam w Gdyni , jestem po amputacji prawej kończyny powyżej kolana i tak jak i większość zalogowanych osób walczę z barierami i przeciwnościami losu :-)

A teraz przejdę do sedna sprawy , jako że mieszkam w Gdyni a MOPS wraz z NFZ utworzyła taki program Aktywny samorząd , to starłem się o dofinansowanie do lepszej protezy , bo tą którą miałem do tej pory to była coraz bardziej niewygodna i nie mogłem w niej normalnie chodzić .

Dofinansowanie dostałem w kwocie 20 tyś zł , ale niestety koszt protezy to 25.600 zł nie jest to oczywiście proteza wysokiej klasy i szczyt marzeń ale dobre i to jak na NFZ :-) , to różnicę 5600 zł to mój wkład własny :-) który muszę uzbierać .

Chciałbym się dowiedzieć czy znacie państwo jakąś fundację z którą mógłbym nawiązać współpracę odnośnie wpłaty pieniędzy na tą moją różnicę z np. 1 % podatku i mógłby mi polecić taką fundację , bo chętnych do wpłacania jest wielu ale chcą wpłacać na fundację :-) .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.200 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art