Forum

Poradniki do pobrania

Praca inżynierska - skan z tomografu lub rezonansu

Więcej
2015/10/19 09:02 #1 przez katbaran
katbaran odpowiedział w temacie: Praca inżynierska - skan z tomografu lub rezonansu

cycuss napisał: witam

a ja mam pytanie co ma wspólnego obliczenie wytrzymałości dla protezy tomografii komputerowej lub rezonansu ?

Piotr


Pozwoli nam na stworzenie rzeczywistego modelu kości i tkanek miękkich, do którego będziemy mogli przyłożyć obciążenia i zamodelować ruch.



Pozdrawiam,
Kasia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/10/19 06:48 #2 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Praca inżynierska - skan z tomografu lub rezonansu
witam

a ja mam pytanie co ma wspólnego obliczenie wytrzymałości dla protezy tomografii komputerowej lub rezonansu ?

Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/10/19 05:57 #3 przez svietic
svietic odpowiedział w temacie: Praca inżynierska - skan z tomografu lub rezonansu
Cześć,

Podzieliłabym się, gdybym taki skan miała. Zdjęcia rendgenowskiego też nie mam. Nie sądzę, żeby lekarz rodzinny dał mi skierowanie na tomograf, żeby pomóc studentom w pracy.

Powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/10/18 14:23 #4 przez katbaran
katbaran stworzył temat: Praca inżynierska - skan z tomografu lub rezonansu
Hej,
nazywam się Kasia i wraz z kolegą piszę pracę inżynierską na Politechnice Gdańskiej dotyczącą obliczeń wytrzymałościowych dla protezy. Niestety żaden z naszych prowadzących nie chce nam pomóc w znalezieniu kontaktu do osoby po amputacji, dlatego piszę do Was.
Czy ktoś z Was zechciałby się podzielić z nami swoim skanem z tomografii komputerowej lub rezonansu (ewentualnie zdjęć rentgenowskich) Waszego kikuta poamputacyjnego?

Jeżeli zechcesz możemy Cię skontaktować z naszym promotorem, który potwierdzi, że ta dokumentacja jest nam potrzebna tylko do sporządzenia modelu i dołożymy wszelkich starań, żebyś był/-a zadowolony/-a z pomocy przy naszej pracy.

Zachęcam do kontaktowania się ze mną również w wiadomościach prywatnych.


Pozdrawiam Was serdecznie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.155 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art