Forum

Poradniki do pobrania

Redukcja po amputacji

Więcej
2018/03/06 07:48 #1 przez svietic
svietic odpowiedział w temacie: Redukcja po amputacji
Zakładam, że o zasadzie mniej żreć wiesz. Spróbuj może kupić sobie katering dietetyczny o ustalonej liczbie kalorii - pewnie jakieś 1800 - po to żeby nauczyć się ile powinniśmy zjeść. Można się zdziwić. No i aktywność fizyczna. Biegać nie można, ale ja intensywnie spaceruję o kulach. Codziennie około 5 km. Dla Ciebie dobry będzie basen. Wiemy z paraolimpiady, że na rowerze też można jeździć, choć ja mam obawy. Jeżdżę z mężem na tandemie. Siłownia też będzie dobra, ale tu rzeczywiście potrzebna porada fachowca, no ale chyba jest tam jakiś personel ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/02/27 22:49 #2 przez Szynamanski
Szynamanski stworzył temat: Redukcja po amputacji
Witam, z tej strony Kamil. Mam 22 lata. W 2013 r straciłem noge. Od tego czasu moja waga rosła.. Wczesniej utrzymywalem wage 75kg byłem bardzo aktywny sportowo. Chodziłem do szkoly sportowej. Na tą chwile waze 90kg. Nie mogę biegać, jeździć na rowerze itp. Mógł bym prosić o jakieś porady? Nikt niestety kogo pytam nie ma zielonego pojecia w jaki sposób mi pomóc zrzucić kilogramy. Mam dostęp do siłowni ale zero pojęcia jakie ćwiczenia wykonywać. Najbardziej zalezy mi na brzuchu i klacie. Bo wyglądam jak kobieta w ciąży.. z góry dzięki za odpowiedzi. Bardzo mi zależy aby wkoncu cos zrobić z swoim ciałem poniewaz po przejsciu zaledwie kilometra mam zadyszke, a kiedyś w szkole mialem rekord szkoły na 60m. Prosze o pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.220 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art