Poradniki do pobrania

Amputacja nogi

Więcej
2022/02/14 12:19 #1 przez Lecho
Lecho odpowiedział w temacie: Amputacja nogi
Witaj mój mąż jest po amputacji drugiej nogi i psychicznie lepiej się trzyma niż ja .Współczuję Ci bardzo bo też mi ciężko psychicznie, ale walczę z nadzieją że uda mi się pogodzić i zaakceptować tą sytuację. Nie ma innej możliwości żeby w miarę normalnie żyć. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie ,trzymaj się się jakoś

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/05/24 23:34 #2 przez Slawek1971
Slawek1971 stworzył temat: Amputacja nogi
Witam obcięli mi nogę jeździłem do lekarza w Warszawie leczył mi nogę było ok dopóki nie trafiłem do szpitala z covidem nie mogłem pojechać na wizytę w szpitalu dali mi znieczulenie w kregoslup już na drugi dzień nie stanolem na nogi okazało się że mam sepse i powiedzieli ze to od nogi zgodziłem się na obcięcie lecz noga się zagoiła a ja nie mogłem się ruszyć pojechałem do neurochirurga okazało się że mam ropien między kręgami i tak mnie załatwił covid teraz mam problem psychiczny chodzę do psychologa ale to nic nie pomaga mam dość życia jak przychodzi noc to płakać mi się chce i mam lęk wszystko mnie przeraża rechabilitacja na prywatnie bo długie terminy już nie wiem jak sobie radzić oni myślą że człowiek ma kupę kasy leki w większości na 100 procet może ktoś ma radę jak sobie poradzić w tej beznadziejnej sytuacji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.273 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art