Forum

Poradniki do pobrania

Dofinansowania sprzętu lub rehabilitacji przez Fundację Poland Business Run

Więcej
2021/06/10 11:19 - 2021/06/10 11:19 #1 przez FundacjaPBR
FundacjaPBR stworzył temat: Dofinansowania sprzętu lub rehabilitacji przez Fundację Poland Business Run
Poland Business Run pomoże rekordowej liczbie osób? Dołącz do nich

28,5 tys. biegaczy pobiegnie we wrześniu w biegu charytatywnym Poland Business Run 2021. Rekordowa liczba uczestników oznacza, że Fundacja organizująca zawody będzie mogła pomóc jeszcze większej liczbie osób z niepełnosprawnością ruchową. Potrzebujący mogą więc wysyłać wnioski o wsparcie, a wcześniej wziąć udział w spotkaniach ze specjalistami podczas Dnia Beneficjenta.

Potrzebujesz sprzętu lub rehabilitacji? Zgłoś się


Fundacja Poland Business Run pomaga osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu na różne sposoby. Aktualnie przyjmuje wnioski o dofinansowanie m.in. protez, wózków, innych urządzeń ortopedycznych, a także rehabilitacji i konsultacji medycznych. Podopiecznym Fundacji można zostać w każdym wieku i niezależnie od stopnia aktywności. Beneficjentami są dzieci, dorośli i seniorzy, z niepełnosprawnościami wrodzonymi lub nabytymi w wyniku choroby, wypadku czy w inny sposób; paraolimpijczycy, jak i ludzie, którzy marzą, by po prostu chodzić na spacery z dziećmi albo wrócić do pracy. Wsparcie w poprzedniej edycji otrzymał m.in. Marcin Papaj, inżynier i ojciec dwóch córek, który pokonał nowotwór, ale w wyniku choroby stracił nogę.

Dzięki dofinansowaniu do zakupu nowoczesnej protezy znowu mogę chodzić, pracować, aktywnie spędzać czas z rodziną... a co najważniejsze wrócić do normalnego życia. Ciężko opisać słowami, jak wielka jest to pomoc i ile dla mnie znaczy – mówi Marcin.

Więcej informacji o naborze znajduje się na stronie Fundacji w zakładce Jak zostać beneficjentem?: polandbusinessrun.pl/pl/about/jak-zostac-beneficjentem .
Złożenie dokumentów nie jest równoznaczne z przyznaniem dofinansowania.

Świętuj Dzień Beneficjenta z Poland Business Run

Dodatkowo 12 czerwca na platformie Aktywizuj.pl Fundacja organizuje Dzień Beneficjenta, podczas którego widzowie dowiedzą się, jak radzić sobie z bólem bez użycia leków, oraz poznają najlepsze ćwiczenia dla osób po amputacjach. Wydarzenie online obejmuje dostęp do materiałów wideo i zdalne konsultacje z psychologiem.

Na portal trafią filmy z udziałem ekspertów Fundacji:
  • Praktyczny trening po amputacji nogi z udziałem fizjoterapeutów Agnieszki Wnuk-Scardaccione i Sławomira Szczupackiego,
  • Praktyczny trening po amputacji ręki z udziałem z fizjoterapeutki Małgorzaty Domańskiej,
  • Niefarmakologiczne metody radzenia sobie z bólem – wykład mgr Urszuli Horwath,
  • Joga sposobem na relaks po amputacji – ćwiczenia z Maryną Hobrzyk.

Dzień Beneficjenta w naszej Fundacji to święto wszystkich osób po amputacjach i z niepełnosprawnościami ruchowymi – mówi Klaudia Kaniewska, Koordynatorka Działu Wsparcia w Fundacji Poland Business Run. – Wierzę, że zdalna forma wydarzenia pozytywnie wpłynie na frekwencję, a materiały okażą się interesujące i przydatne.

Podczas Dnia Beneficjenta będzie można skorzystać również z bezpłatnej konsultacji psychologicznej. Aby wziąć udział w spotkaniu online z psychologiem, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: forms.gle/rr8nKY5ghFLKkyZx5 . Liczba miejsc na konsultacje psychologiczne jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!
Ostatnia edycja: 2021/06/10 11:19 przez FundacjaPBR.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.236 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art