Forum

Poradniki do pobrania

Summer Forest Camp – letnia przygoda dla osób z niepełnosprawnościami

Więcej
2021/06/15 11:27 - 2021/06/15 11:50 #1 przez FundacjaPBR
FundacjaPBR stworzył temat: Summer Forest Camp – letnia przygoda dla osób z niepełnosprawnościami
Summer Forest Camp – bieszczadzka przygoda dla osób z niepełnosprawnościami

Marzą Ci się spacery po lesie i cisza zakłócana tylko śpiewem ptaków i szumem drzew? Aktywny wypoczynek brzmi jak coś dla Ciebie? Wyrusz na wspólną przygodę z Fundacją Poland Business Run! Organizator zaprasza na niezwykły obóz górskimi szlakami, dostosowany do osób z niepełnosprawnościami.


Fundacja Poland Business Run już po raz drugi organizuje Summer Forest Camp, letni wyjazd kierowany do osób z niepełnosprawnością ruchową, które chcą aktywnie spędzić tydzień na łonie natury. W dniach 18–25 lipca 2021 r. uczestników czekają leśne wędrówki, poranna gimnastyka, lekcje survivalu, piękne widoki i wiele innych atrakcji.

Bazą wypadową są domki Ośrodka Rajskie, znajdującego się nad Zalewem Solińskim u podnóża pasma Otrytu. Uczestników po bieszczadzkich ścieżkach prowadzić będzie podróżnik Tomasz Deroń, koordynator tej i poprzedniej edycji Summer Forest Camp, a także wyprawy Summer Mountain Camp, organizowanych przez Poland Business Run.

Aktywny wypoczynek to jeden z najlepszych wyborów na urlop. Dajemy odpocząć głowie, a jednocześnie zapewniamy ciału odpowiednią dawkę ruchu, dotleniamy się, dbamy o zdrowie. Dlatego aktywizacja sportowa osób z niepełnosprawnością jest dla nas tak ważna – mówi Kamil Bąbel, project manager w Fundacji Poland Business Run. – Dodatkowo otoczenie natury działa relaksująco. Uczestnicy poprzedniego wyjazdu byli bardzo zadowoleni. Wierzę, że tegoroczny, choć w innym miejscu, też będzie bardzo fajną przygodą. Zapraszamy!

Nie trzeba obawiać się zbyt wysokiego poziomu trudności wycieczek, bo będą one dostosowane do możliwości grupy. Jednak ze względu na specyfikę obozu nie jest on przeznaczony dla osób poruszających się na co dzień za pomocą wózka.

Dzięki wsparciu State Street Foundation koszt wyjazdu dla uczestnika wynosi jedynie 320 zł, przy czym dojazd należy zorganizować sobie samodzielnie. Obowiązują zapisy przez portal Evenea.
Więcej informacji, link do zapisów i regulamin znajdują się na stronie Fundacji w zakładce Aktywizacja sportowa – Summer Forest Camp. Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: biuro@polandbusinessrun.pl.

Wydarzenie zostanie przygotowane zgodnie z wytycznymi sanitarnymi i zachowaniem bezpieczeństwa uczestników.
Ostatnia edycja: 2021/06/15 11:50 przez FundacjaPBR.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.677 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art