Forum

Poradniki do pobrania

Jak zdobyć fundusze na protezę?

Więcej
2013/02/09 17:37 #1 przez MISQ21
MISQ21 odpowiedział w temacie: Re: Jak zdobyć fundusze na protezę?
Witam ,dowiedz sie tez gdzie znajduję sie PFRON w poblizu Twego miejsca zamieszkania, oni finansują do 150% tego co refunduje nfz. Mógłbyś napisac w jakich okolicznościach stracileś noge? jestem w takiej samej sytuacji. Powodzenia i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/02/09 17:36 #2 przez MISQ21
MISQ21 odpowiedział w temacie: Re: Jak zdobyć fundusze na protezę?
Witam ,dowiedz sie tez gdzie znajduję sie PFRON w poblizu Twego miejsca zamieszkania, oni finansują do 150% tego co refunduje nfz. Mógłbyś napisac w jakich okolicznościach stracileś noge? jestem w takiej samej sytuacji. Powodzenia i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/07/29 14:16 #3 przez Jan szocki
Jan szocki odpowiedział w temacie: Re: Jak zdobyć fundusze na protezę?
Witam i pozdrawiam.Dofinansowanie NFZ to suma 1500zł natomiast MOPS 2500zł.Jestem po amputacji podudzia 30 lat robię protezy we Wrocławiu na ul Poświęckiei,protezy są lekkie na podzespołach Firm zachodnich ceny są nie wygórowane bardzo dobrze chodzi się.Zaznaczam że mam kikut bardzo krótki 5cm od stawu kolanowego teraz będę robił nową koszt 15000zł.Polecam bardzo i zapraszam do Wrocławia.Chcesz więcej wiedzieć napisz na mejla juzef.sz@gmail.com. Weteran.

weteran

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/07/29 14:13 #4 przez Jan szocki
Jan szocki odpowiedział w temacie: Re: Jak zdobyć fundusze na protezę?
Witam i pozdrawiam.Dofinansowanie NFZ to suma 1500zł natomiast MOPS 2500zł.Jestem po amputacji podudzia 30 lat robię protezy we Wrocławiu na ul Poświęckiei,protezy są lekkie na podzespołach Firm zachodnich ceny są nie wygórowane bardzo dobrze chodzi się.Zaznaczam że mam kikut bardzo krótki 5cm od stawu kolanowego teraz będę robił nową koszt 15000zł.Polecam bardzo i zapraszam do Wrocławia.Chcesz więcej wiedzieć napisz na mejla juzef.sz@gmail.com. Jan

weteran

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/07/29 14:11 #5 przez Jan szocki
Jan szocki odpowiedział w temacie: Re: Jak zdobyć fundusze na protezę?
Witam i pozdrawiam.Dofinansowanie NFZ to suma 1500zł natomiast MOPS 2500zł.Jestem po amputacji podudzia 30 lat robię protezy we Wrocławiu na ul Poświęckiei,protezy są lekkie na podzespołach Firm zachodnich ceny są nie wygórowane bardzo dobrze chodzi się.Zaznaczam że mam kikut bardzo krótki 5cm od stawu kolanowego teraz będę robił nową koszt 15000zł.Polecam bardzo i zapraszam do Wrocławia.Chcesz więcej wiedzieć napisz na mejla juzef.sz@gmail.com. Jan

weteran

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/07/29 14:06 #6 przez Jan szocki
Jan szocki odpowiedział w temacie: Re: Jak zdobyć fundusze na protezę?
Witam i pozdrawiam.Dofinansowanie NFZ to suma 1500zł natomiast MOPS 2500zł.Jestem po amputacji podudzia 30 lat robię protezy we Wrocławiu na ul Poświęckiei,protezy są lekkie na podzespołach Firm zachodnich ceny są nie wygórowane bardzo dobrze chodzi się.Zaznaczam że mam kikut bardzo krótki 5cm od stawu kolanowego teraz będę robił nową koszt 15000zł.Polecam bardzo i zapraszam do Wrocławia.Chcesz więcej wiedzieć napisz na mejla juzef.sz@gmail.com. Jan

weteran

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.302 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art