Poradniki do pobrania

renta socjana

Więcej
2012/11/14 19:22 #1 przez Joanna1
Joanna1 odpowiedział w temacie: Re: renta socjana
Witaj Piotrze.
Możesz udać sie do MOPS-u, gdzie przeważnie dyżurują prawnicy, którzy nieodpłatnie udzielają porad prawnych. Także przy wyższych uczelniach prawniczych studenci nieodpłatnie udzielają porad. Może tam ci pomogą uzyskac rentę socjalną. Powodzenia

Joanna
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/11/09 19:12 #2 przez piotr33
piotr33 stworzył temat: renta socjana
witam, czy ktoś móglby mi wyjaśnić tak na prosty chlopski język przetlumaczyć zasady otrzymywania renty socjalnej? Bo jest tak , że mam 34 lata , mam ustalony stopień niepełnosprawności w stopniu znacznym , wydany na stałe , ale nie mam udokumentowanych 5 lat pracy...na czarno sie robiło:), więc renta z zus nie przysluguje mi, a wypadek który zrobil mnie niepelnosprawnym byl pół roku temu. Po doświadczeniach w PCPR w pruszkowie to już sam nie wiem gdzie mam iść i z kim rozmawiać . Tam to jak mi zaczęli wymagania stawiać w kompletowaniu dokumentacji na dofinansowanie do protezy , to wyszlo na to że najlepiej kup sobie za swoje , a my potem MOŻE ci zwrocimy , albo i nie. Jakbym mial za co kupic te protezę to bym do nich nie szedł. Może ktoś mi coś doradzi? Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.451 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art