Forum

Poradniki do pobrania

Czy to rzeczywiscie jest mozliwe?

Więcej
2013/12/18 21:42 #1 przez hokeista
hokeista odpowiedział w temacie: Czy to rzeczywiscie jest mozliwe?
Tak to jest wszystko prawda, ciekawe kiedy coś zrobi się z tym??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/17 16:52 #2 przez ula8200
ula8200 odpowiedział w temacie: Czy to rzeczywiscie jest mozliwe?
Jest to prawdziwy obraz leczenia stopy cukrzycowej. Ponoć w Wawie na Banacha potrafią uratować nogę przed amputacją, ale nie łudźmy się cudów nie ma.Czas oczekiwania na wizytę do chirurga naczyniowego kilkumiesięczny. W trójmieście sz\ukałam chirurga, który amputowałby mi nogę, nie było chętnych. Na SORze spędziłam 4 dni po 12 godzin siedząc na poczekalni i wyjąc z bólu. Niestety nie uzyskałam żadnej pomocy.Suma sumarum wylądowałam w szpitalu oddalonym 30 km od Trójmiasta z gronkowcem, paciorkowcem i zakażeniem szpitalnym (nabytym prawdopodobnie podczas wizyt na SORze).. tak wyglada nasza rzeczywistość. W przychodni Stopy cukrzycowej przed amputacją leczyłam się od 6 lat, tak więc szkoda gadać.Dobrze, że poruszono ten temat, po trzech latach musialam to z siebie wyrzucić!
The following user(s) said Thank You: hokeista

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • helpdesk
  • helpdesk Avatar
2013/12/13 07:48 #3 przez helpdesk
helpdesk odpowiedział w temacie: Czy to rzeczywiscie jest mozliwe?
Może nie taniej amputować, ale często za późno, to taka ogólna zapać i brak planów leczena/terapeutycznych, brak procedur. Kiedy przychodzi czas na wyczekaną wizytę u lekarza to już tylko amputacja bo nie ma co leczyć. Ale jest też tak, że nawet jak trafia do lekarza to krążąc od jednego do drugiego traci cenny czas i znów tylko amputacja. Nie mam chyba odpowiedniego monitorowania pacjenta. I w tym wszystkim nie ma patrzenia przez pryzmat pacjenta nie ma myślenia o jakości życia. Jak wielu pacjentów jest uwięzionych w domu bo np. stan stopy cukrzycowej nie pozwala na normalne funkcjonowanie i powinna być amputacja by przywrócić mobilność, a zróżnych powodów nie ma tej amputacji? I stan ogólny pacjenta pogarsza się. Ilu jest takich pacjentów, którzy mogli mieć amputowaną nogę na podudziu a w wyniku zaniechania mają amputację na udzie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/10 16:49 #4 przez maciek
maciek stworzył temat: Czy to rzeczywiscie jest mozliwe?
The following user(s) said Thank You: hokeista

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.162 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art