Forum

Poradniki do pobrania

propozycja udziału w filmie Andrzeja Wajdy

Więcej
2015/09/14 22:03 #1 przez Krzysztof275
Krzysztof275 odpowiedział w temacie: propozycja udziału w filmie Andrzeja Wajdy
Witam.
Z wielka przyjemnoscia zagralbym jako dubler ale jestem po amputacji prawej reki.

Pozdrawiam
Krzysztof Staniszewski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/09/09 07:21 #2 przez ania3111
ania3111 stworzył temat: propozycja udziału w filmie Andrzeja Wajdy
Witam

Wczoraj otrzymałam dosyć niecodzienną wiadomość z propozycją dla osób po amputacji kończyn zostania dublerem Bogusława Lindy w filmie Andrzeja Wajdy. Pozwalam sobie przesłać tą wiadomość do Państwa. Być może wśród użytkowników forum są osoby, które ta propozycja zainteresuje.
Z tego co mi przekazano praca to jest odpłatna i zakłada się udział dwóch dublerów- jednego po amputacji kończyny górnej, drugiego po amputacji kończyny dolnej. Zdjęcia mają rozpocząć się w poniedziałek 14 września.
Poniżej wiadomość z agencji.
Pozdrawiam
Ania

"Dzień dobry! W nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej, uprzejmie informujemy, że Akson Studio Sp. z o.o przystępuje do realizacji filmu fabularnego pt. „Powidoki”. Reżyserem jest pan Andrzej Wajda, operatorem obrazu – Paweł Edelman a odtwórcą głównej roli Bogusław Linda. Film opowiada historię ostatnich lat życia Władysława Strzemińskiego (1893-1952). Władysław Strzemiński był teoretykiem sztuki, malarzem, projektantem druku funkcjonalnego, pionierem awangardy lat 20 i 30 XX wieku, twórcą teorii unizmu. Podczas I wojny światowej Strzemiński wstąpił do wojska. W 1916 roku zdarzył się wypadek. Żołnierz wychodzący z okopu, potknął się i odruchowo rzucił trzymany w ręku, odbezpieczony granat, który wpadł do rowu gdzie ze swoimi żołnierzami przebywał Strzemiński. Wybuch granatu spowodował masakrę. Nielicznych żyjących zabrano do szpitala polowego. Strzemińskiemu amputowano prawie dwie trzecie prawego uda i ponad połowę lewego przedramienia. Strzemiński bardzo długo przebywał w szpitalu. Robiono mu różne protezy nogi ale nie potrafił się do nich przyzwyczaić. Pojawiały się bóle fantomowe. Zrezygnowano z protezy i pozwolono Mu chodzić o szczudłach. Poszukujemy Osoby Niepełnosprawnej odpowiadającej podanemu opisowi, która zgodziłaby się wystąpić w filmie jako dubler Bogusława Lindy. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.. Serdecznie pozdrawiam, Olga Daszczyńska tel. 509869394."
[/color]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.508 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art