Poradniki do pobrania

Rekrutacja-Rugby na Wózkach

Więcej
2015/11/16 18:03 - 2015/11/16 18:04 #1 przez Bidon
Bidon stworzył temat: Rekrutacja-Rugby na Wózkach
Witam Wszystkich,
nazywam się Tomasz Biduś, od 20 lat jestem ON po urazie rdzenia kręgowego, na stałe poruszam się na wózku inwalidzkim. Przeszedłem długą drogę szpitala, rehabilitacji, pokonywania własnych słabości i wiele innych trudności aż do momentu w jakim jestem teraz. Osoby aktywnej zawodowo, realizującej swoje cele, posiadającej swoje pasje i konsekwentnie realizuje swoje życie. Przez ten cały czas, miałem coś co pomagało mi przetrwać i pchało mnie do przodu, coś gdzie mogłem się realizować, spełniać, odreagować, rywalizować z innymi, coś co niewiarygodnie ukształtowało mój charakter i daje energie każdego dnia. Tym motorem napędowym dla mnie jest sport, a konkretnie Rugby na Wózkach. Jestem zawodnikiem i kapitanem Polskiej Reprezentacji Rugby na Wózkach, jest to wspaniała dyscyplina dzięki której oprócz walorów typowo sportowych, zyskałem jako człowiek. Jeśli ktokolwiek z Was byłby zainteresowany rugby, sportem, chciałby o coś spytać, spotkać się, pogadać, to jestem do dyspozycji.
Numer telefonu : 502120538
email: rekrutacja.rugby.na.wozkach@gmial.com
tutaj link do filmiku pokazującego czym jest rugby i kto może w rugby grać:

Będę wrzucał tutaj również informacje o różnych wydarzeniach sportowych ON i dyscyplinach (koszykówka, crossfit, piłka ręczna).
Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące sportu, to proszę o kontakt.
Coś co nas ogranicza to nasz własny umysł, to wszystko !!!
Świat należy do odważnych i właśnie na Was czekamy.
Ze sportowym pozdrowieniem, Tomek
Ostatnia edycja: 2015/11/16 18:04 przez Bidon. Powód: pomyłka w adresie mailowym

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.147 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art