Forum

Poradniki do pobrania

Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)

Więcej
2016/11/11 14:07 - 2016/11/11 14:10 #13 przez darek
darek odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
Pani Doroto,

Jeśli dobrze pamiętam zadzwoniła Pani do mnie w sobotę 8-go października informując o awarii kolana. Od razu otrzymała Pani propozycję kolana zastępczego ( co jest normalną procedurą w przypadku Ossur'a). Termin dwóch tygodni (tak naprawdę 11 dni) pojawił się dlatego, że zażyczyła sobie Pani mojej obecności przy wymianie kolana. Kolano było dostępne od ręki i dobrze Pani o tym wie ale ja mogłem pojawić się w Katowicach dopiero 19-go. Od samego początku informowała mnie Pani, że ma swoje kolano które może wykorzystać jako zastępcze więc nie skorzystanie z propozycji Ossur'a to po prostu Pani wybór.

Druga nieścisłość - kolano zostało przekazane w ostatnim miesiącu trwania gwarancji - czyli w 24 miesiącu użytkowania i takie są możliwe do zweryfikowania fakty.

Wspomniany przez Panią luz to praca kolana w obrębie bloku balansowego który jest unikatowym rozwiązaniem w przypadku tej konstrukcji i to właśnie on (ta praca która często mylona jest z luzem) decyduje o tym czy kolano ma się zablokować czy odblokować. Każdy kto używa tego kolana wie jak bezpieczna jest ta konstrukcja.

Każdy produkt ma się prawo zepsuć i choć nie jest to przyjemna sytuacja ważniejsze jest to jak odbędzie się naprawa. Ossur jest najbardziej przyjazną dla użytkownika firmą z wszystkich mi znanych. Produkty zastępcze
na czas naprawy to absolutny standard.

Podczas naszej ostatniej rozmowy chwaliła się Pani, że co miesiąc reklamuje 10 różnych produktów a oficjalna wizyta dygnitarzy z Japonii w naszym kraju odbyła się z powodu jednej z Pani reklamacji....
Oczywiście można w ten sposób akcentować swoją obecność na świecie ale czy osiągnie Pani coś jeszcze poza zrażaniem do siebie kolejnych osób które są autentycznie życzliwe i chcą pomóc ?

Pozdrawiam
z dużą dozą życzliwości ...

Technik Ortopeda
Ostatnia edycja: 2016/11/11 14:10 przez darek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/11 06:06 #14 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
witam
ja w tym roku tez reklamował tk2000 trwało to ponad 30 dni ale zaoferowali mi kolano serwisowe nie było żadnego problemu a to ze tak długo trwa , naprawa nie odbywa się w Polsce tylko w USA a przesyłki trwają
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/11 01:38 - 2016/11/11 01:44 #15 przez awaria-kolana
awaria-kolana odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)

- od kiedy masz to kolano, bo (z Twojego postu nie zorientowalem sie) ?


Kolano TK2000 uzytkowalam 16 miesiecy.

- czy reklamowalas ten luz na poczatku posiadania kolana ?


Podczas montazu kolana odrazu zglaszalam, ze jest luz oraz inne dzialanie kolana: powiedziano, ze tak ma byc, gdyz jest to nowszy model kolana Ossur Total Knee 2000, oraz dodano, ze stare kolano jest zuzyte i sie mi wydaje: wiec zgodnie z informacjami chodzilam na takim kolanie. Teraz juz wiem, ze cos od poczatku bylo nie tak.

- (najwazniejsze!) czy dostalas teraz na okres rozpatrzenia reklamacji kolano zastepcze ?


Nie otrzymalam zastepczego kolana: poniewaz czas oczekiwania na zastepcze kolano to 2 tygodnie, wybralam inne 'swoje', abym nie byla uziemiona przez tak dlugi czas. Czekajac na kolano zastepcze pasowaloby: wziac zwolnienie z pracy i lezec w lozku 2 tygodnie. Ortocentrum nie posiada kolan zastepczych na stanie - wiec jak cos sie wam zepsuje to niestety, jak nie macie nic wlasnego w szafie na co moznaby wymienic to zostajecie przykuci w domu przez 2 tygodnie.

Moje kolano Ossur Total Knee 2000 (TK2000) uleglo awarii na gwarancji. Do dzis sprawa nie rozwiazana...
Ostatnia edycja: 2016/11/11 01:44 przez awaria-kolana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/10 18:13 #16 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
@a-k,

mam trzy pytania:
- od kiedy masz to kolano, bo (z Twojego postu nie zorientowalem sie) ?
- czy reklamowalas ten luz na poczatku posiadania kolana ?
- (najwazniejsze!) czy dostalas teraz na okres rozpatrzenia reklamacji kolano zastepcze ?

Pozdrawiam
m

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/10 16:09 #17 przez awaria-kolana
awaria-kolana stworzył temat: Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji)
Awaria kolana Ossur Total Knee 2000 (na gwarancji).

Moje kolano Ossur Total Knee 2000 uleglo awarii na gwarancji, podczas chodzenia nagle sie zablokowalo. Na szczescie stalo sie to w domu, zlapalam sie drzwi i nie upadalm. Nie wyobrazam sobie, jakby sie to stalo w terenie, na ulicy czy nie daj boze w gorach gdzie bym spadla.

Kolano zostalo odeslane do Ossura (otrzymano 13 pazdziernika ) , do dnia dzisiejszego sprawa nie zostala rozwiazana. Kolano od nowosci mialo dziwny luz, co juz porownywalam zaraz po zalozeniu (wczesniej posiadalam srebrny model tego kolana - poprzednia wersja).

Koszt kolana 14 tysiecy zlotych. Jestem zszkowana podejsciem, podobno cala ta sytuacja bedzie trwala co najmniej jeszcze miesiac, a instalacja byc moze odbedzie sie w przyszlym roku - tego roku juz nie zdazymy.

Przedstawiciel (tego forum) mowil, ze to i tak sukces jak kolano dzialalo tyle czasu. Wiec, pasowaloby, abysmy co rok wydawali 14 tysiecy i kupowali sobie nowe kolano i nawet nie zawracali glowy firmie Ossur z reklamacjami.

Moje kolano Ossur Total Knee 2000 (TK2000) uleglo awarii na gwarancji. Do dzis sprawa nie rozwiazana...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.167 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art