Forum

Poradniki do pobrania

Amputacja podudzia a dobór roweru

Więcej
2017/11/09 16:37 #1 przez Porik48
Porik48 odpowiedział w temacie: Amputacja podudzia a dobór roweru
Dla mnie to temat rzeka. Nic nie napisałaś o tym, jaką protezę posiadasz, a przecież to istotne w przypadku aktywności zawodowej, społecznej i sportowej… Dobór rodzaju protezy oraz konkretnych rozwiązań technologicznych odbywa się w oparciu właśnie o takie informacje. Czy rozmawiałaś może z kimś już o tym? Że sprawia to Tobie trudność?? Zaskakuje mnie fakt, że wszystko wskazuje na to, że nie. Jeśli nie wiesz gdzie się dopytać, bądź zrobić odpowiednią protezę, która w tym wypadku by nie przeszkadzała, to polecam pracownię ortopedyczną Orto-Pes z Wrocławia. Specjalnie jechałem tam za poleceniem znajomej, której pomogli. Prowadzą usługi protetyczno-ortopedyczne, może znajdą rozwiązanie na twój problem. Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/06/17 20:41 #2 przez hajka30
hajka30 stworzył temat: Amputacja podudzia a dobór roweru
Proszę o pomoc osoby jeżdżące na rowerze .Jestem po amputacji podudzia prawego i chciałabym zacząć jeździc na rowerze, ale nie dosiegam ziemi proteza i sie wywracam . Czy tez tak macie ,czy kwestia dobrania niższego rowera , tylko nie wiem jak niższy rower czy będę umiała jeździć. Niestety wchodze i schodze prawa nogą a tam mam proteze.Dziękuję za odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.290 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art