Poradniki do pobrania

Ośrodki rehabilitacyjne w województwie łódzkim

Więcej
2014/01/23 15:46 #1 przez Thomas
Thomas odpowiedział w temacie: Ośrodki rehabilitacyjne w województwie łódzkim
Napisałem CI wiadomość prywatną ze swoim numerem telefonu :) Zadzwoń, albo prześlij swój to zadzwonię - tak chyba będzie najwygodniej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/23 09:57 #2 przez Alabama
Alabama odpowiedział w temacie: Ośrodki rehabilitacyjne w województwie łódzkim
Byłbym wdzięczny za jakąś pomoc/ poradę gdzie najlepiej wykonać. Narazie rozmawialiśmy z firmą ORTO-PRO z Kaczeńcowej ale tak bardzo ogólnie narazie. Jak znasz jakieś bardziej godne polecenia to chętnie skorzystam z pomocy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/21 00:19 #3 przez Thomas
Thomas odpowiedział w temacie: Ośrodki rehabilitacyjne w województwie łódzkim
Ja jestem z Łodzi i znam właścicieli protezowni w Łodzi. Myślę, że mógłbym pomóc. Po znajomości zawsze trochę lepiej i jakbym się dobrze postarał to może nawet jakąś zniżkę bym załatwił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/20 20:21 #4 przez Alabama
Alabama odpowiedział w temacie: Ośrodki rehabilitacyjne w województwie łódzkim
Dzięki wielkie Panowie za pomoc! W razie dalszych pytań będę jeszcze pisał w tym temacie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/19 10:00 - 2014/01/19 10:07 #5 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Ośrodki rehabilitacyjne w województwie łódzkim
Witam
Co mogę powiedzieć w zadym sklepie nie kupicie protezy musicie poszukać kolo siebie jakiego zakładu który wykonuje protezy najlepiej pytać w kilku żeby porównać ceny , na początek proponuje wykonanie najprostszej protezy tymczasowej dlatego ze kikut będzie zmienia swoje obwody i będzie trzeba po pewnym czasie wykonać nowe lej protezowe , niektóre zakłady nie wykonują protez tymczasowych tylko stałe z wiadomych względów można tez wykonać protezę dobrej jakości ale i tak pacjent jeszcze nie umie chodzić wiec chodzenie na mercedesie i tak nie wykorzysta jego wszystkich możliwości

żeby uzyskać wniosek na protezę najpierw musisz się udać do lekarza rodzinnego potem do ortopedy chyba ze chodzi do kontroli to nie musisz iść do rodzinnego potem trzeba potwierdzić wniosek na protezę w NFZ jak to wszystko załatwicie możecie szukać zakładu ortopedycznego pani w funduszu powinna wam podać zakłady które wykonują protezy i możecie tez szukać w innych województwach jeżeli maja podpisana umowa z waszym funduszem , możecie tez ominąć fundusz ale wtedy za wszystko płacicie na dzień dzisiejszy NFZ daj :

protezę tymczasowa 1600zł
protezę stałą modularną 5500zł

jeszcze będą potrzebne pończochy kikut we fundusz tez refunduje 12szt 240zł daje

Pozdrawiam

Piotr
Ostatnia edycja: 2014/01/19 10:07 przez cycuss.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/19 00:17 #6 przez Alabama
Alabama odpowiedział w temacie: Ośrodki rehabilitacyjne w województwie łódzkim
OK, dzięki za info. Myślałem, że właśnie najpierw w ośrodku rehabilitacyjnym dobierają tą pierwotną protezę i zaczynają rehabilitacje dopiero. Takto to wiadomo, bez sensu rehabilitacja jak nie ma na czym ćwiczyć. Powiedzcie mi jak wygląda sprawa z załatwianiem tej protezy. Idę krótko mówiąc do sklepu z protezami ze skierowaniem, dobierają mi tam jakąś i ide na rehbilitację? Skąd w sklepie mogą wiedzieć jak ona jest dobrze dopasowana, czy nie będzie uciskać po 10 min albo czy pacjentowi tak naprawdę odpowiada skoro sam nie wie czego włąściwie potrzebuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.333 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art