Forum

Poradniki do pobrania

Kosmetyki do pielęgnacji kikuta - maść na odleżyny, odciski

Więcej
2011/06/27 16:00 #7 przez GNIEWKO
GNIEWKO odpowiedział w temacie: Re: Kosmetyki do pielęgnacji kikuta - maść na odleżyny, odciski
Cześć :-)

Na ropne krostki stosuje -OCTENISEPT- na otarcia - maśćTRIDERM- a na takie powiedzmy" odparzenia" używam -NIVEA BABY kojący krem przeciw odparzeniom-.
Bywają takie dni że nic nie pomaga i trzeba niestety mimo bólu chodzić w protezie aż samo się zagoi .
Teraz bywają gorące dni a to sprzyja otarcią. itp - trzeba często myc kikutka i lejek .

Siemanko!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/27 10:41 #8 przez Mariolka123321
Mariolka123321 odpowiedział w temacie: Re: Kosmetyki do pielęgnacji kikuta - maść na odleżyny, odciski
Witam. Jestem po amputacji podudzia odkąd zmieniłam protezę na stałą pojawiły mi się
małe ropne krostki,które są bardzo bolesne .Czy ktoś mógłby mi poradzić jak się ich pozbyć
.Czym najlepiej jest smarować kikut ??? .Proszę o szybką Pomoc !!!.






Pozdrawiam ;)

Mariolka123321

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/05/03 08:18 #9 przez rysiu62
rysiu62 odpowiedział w temacie: Re: Kosmetyki do pielęgnacji kikuta - maść na odleżyny, odciski
Osobiście polecam serię kosmetyków firmy Otto Bock np.Derma Repair, Derma Prevent, Derma Clear - wszystkie drogie jak cholera ale naprawdę skuteczne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/04/30 13:36 #10 przez Bogusia853
Bogusia853 odpowiedział w temacie: Re: Kosmetyki do pielęgnacji kikuta - maść na odleżyny, odciski
Tak Jan słusznie radzi-pytać protetyka,chociaż...gdy czasem ,jakims cudem złapie otarcie,wtedy miejsce smaruje Sudocremem-mi pomaga,co nie oznacza,ze Tobie,staram sie nie dopuszczać do takich epizodów,w protezie trzeba czuc sie jak w dobrze skrojonym garniturze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/04/30 07:35 #11 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: Kosmetyki do pielęgnacji kikuta - maść na odleżyny, odciski
Mikle, wydaje mi sie ,że kosmetyki nic mie pomogą,trzeba zlikwidowaś przyczynę odciskow problem nalezy skonsultować z protetykiem.Dobrze zrobiony lej nie ma prawa obcierać. pozdrawiam jan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/04/27 15:17 #12 przez Mikle
Mikle stworzył temat: Kosmetyki do pielęgnacji kikuta - maść na odleżyny, odciski
Witam
Jakich używacie kosmetyków do pilegęnacji kikuta podudzia, mam problem z odciskami na kikucie może ktoś poradzi dobrą maść.
Pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.156 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art