Poradniki do pobrania

Amputacja Podudzia

Więcej
2011/03/24 16:01 #1 przez Artur81
Artur81 odpowiedział w temacie: Re: Amputacja Podudzia
Witam
mam do sprzedania używaną 3 miesiące protezę uda modularną z miękkim pokryciem ciałopodobnym 33.10.17-90.30 ze stawem kolanowym TOTAL KNEE OR 1900 i adaptorem piramidowym OR 2025
cena nowej protezy wynosi ok 13.000 zł
Proponuję cenę 4500 zł do negocjacji
Więcej informacji pod nr tel.609 352 737
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/18 22:46 #2 przez Renata
Renata odpowiedział w temacie: Re: Amputacja Podudzia
witam wszystkich! mam prosbe czy może ktos z was wie jak to jest z darowizna bo mojemu synowi ktos chce kupic proteze ale niewiemy jak to jest z wypisaniem faktry bo słyszałam ze jak na syna to on bedzie musiał płacic podatek i niewiemy jak to zrobic zeby było dobrze?
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/08 22:58 #3 przez inga
inga odpowiedział w temacie: Re: Amputacja Podudzia
Witam wszystkich! dzisiaj dowiedziałam sie ,że mojemu tacie (65lat) amputowali kończyne dolna powyzej kolana.Mieszkam pareset kilometrów od niego i tym bardziej jest mi trudno ze nie ma mnie przy nim. Poczytałam pare postów i wiele mi to rozjasnilo spraw ale mam jeszce kilka pytań. Co z psychiką u takiej osoby - jak rozmawiać z nią ...?Jak dlugo goi sie kikut jesli amputacja nastapiła w wyniku zatoru,postepujacej miażdzycy,niedokrwienia?Jakie były wasze poczatki i osób z wami mieszkajacymi ,czy zmienialiscie wystrój domu?.....Pozdrwiam
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/05 21:00 #4 przez Renata
Renata odpowiedział w temacie: Re: Amputacja Podudzia
witam. Prosze nap mi czy miesiac po amputacji podudzia moze zrodic sie obrzek kolana? bo lekarz mówi ze nic sie nie dzieje.Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/02 21:40 #5 przez Renata
Renata odpowiedział w temacie: Re: Amputacja Podudzia
od NFZ dodstał 600zł bo to jest dofinansowanie do tymczasowej protezy a mój syn bedzie miał stała proteze tylko lej tymczasowy i po miesiacu maja mu założyc lej stały i własnie mam problem czy on dobrze robi ze sie decyduje na ta proteze.. pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/12/02 18:48 #6 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Amputacja Podudzia
słyszalem kiedys o fundcji polsat ze pomaga ale niewiem w jakim wieku jest twoj syn i czy dalej pomagaja tego to nie wiem musisz sie zapytac w tej fundacji
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.174 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art