Poradniki do pobrania

Amputacja po poszczale.

  • rycerz57
  • rycerz57 Avatar
2012/01/03 18:58 #1 przez rycerz57
rycerz57 odpowiedział w temacie: Re: Amputacja po poszczale.
czesc jesli chcesz to mam dla ciebie kolano firmy ossur reho knee elektroniczne pelny komplet z komputerkiem hp ipaq do samodzielnego programowania kolana 4 godz ladujesz a 48 godz chodzisz mieszkam nidaleko od ciebie i moge ci je dostarczyc i pomodz w ustawieniu kolana jak cie to interesuje to zadzwon 660 106 370 na pewno sie dogadamy a na zgryzliwe uwagi nie zwracaj uwagi malo wiedza a sie madza :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/13 11:07 #2 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: Amputacja po poszczale.
Dziubax nie żartuj sobie,może jest napisane z błędem ale wiadomo o co chodzi i jeszcze jedno jak masz krytykowac tylko posty i się podśmiechywac to sobie odpuśc.Poprostu masz problemy ze sobą i proponuję ci inną stronke nie koniecznie nasze forum.Nasze forum ma za zadanie pomagac sobie nawzajem i się wspierac a nie dołowac uczestników tego forum,jesteś żalosny :-?

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/12 21:34 #3 przez Dziubax1990
Dziubax1990 odpowiedział w temacie: Re: Amputacja po poszczale.
Hm... POSZCZELONY powiadasz :)) heh :) chyba POSTRZELONY :) i kto Cie kolego takim gnatem poszczelił :) ze taka rana na wylot :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/09 09:46 #4 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: Amputacja po poszczale.
Witaj kolego,TAKIE skurcze występują po amputacjach to są tzn.przykurcze one w pózniejszym okresie się zmniejszą,lub ustąpią całkowicie bo to zależy od bardzo wielu czynników,które wynikają po amputacji.Co do bólu kolana jest to ból fantomowy jest to ból który ma 80% osób po amputacji i co do tego to jest to problem z którym na dzien dzisiejszy medycyna sobie jeszcze nie poradziła,i generalnie bóle fantomowe trwają nawet latami,z przerwami ale to też są problemy indywidualne u osób amputowanych.Ty masz jeszcze swieże rany bo 20 dni po zabiegu to nie dużo,i nawet te niektóre bóle mogą brac się z niewygojonych ran,spytaj się lekarza co do tego niech ci da jakies tabletki p.bólowe,byc może pózniej ten ból się zmniejszy.Co dotwardosci kikuta to także to jest różnie bo po amputacjach urazowych jest on inny,a także po amputacjach planowanych on takze ma inną twardosc tak że tym za bardzo się nie przejmuj,myslę że lekarz ci cos powiedział na ten temat.Podaję ci stronkę na niej znajdziesz poradnik dla osób po amputacjach,możesz go sobie wydrukowac-www.ortocentrum.pl jak będziesz miał jakies pytanka to smiało pisz postaramy się pomóc.Pozdrawiam życzę duzo zdrówka,głowa do góry :->

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  •  Avatar Autor
2011/09/08 11:41 #5 przez
stworzył temat: Amputacja po poszczale.
Witam

Zostałem niedawno poszczelony na wysokości środka uda, kula przeszła na wylot robiąc mi dużą dziurę wylotową. Przez co miałem niedokrwienie dolnej kończyny i musiała zostać amputowana. Noga była amputowana nad kolanem. Jest to juz 20 dzień po amputacji, mam ściągnięte połowe szwów. Dziurę poszczałową miałem wyczyszczoną przy operacji. I mam pytanie.

Czy jest to normalne, że dół kikuta jest twardy?
Mam często skurcze, a zazwyczaj w nocy mam ból, który wydaje mi się, że jest w dole kikuta albo w wewnęcznej stronie kolana, którego nie mam. Ktory mnie paraliżuje, że z bólu obudze cały mieszkanie. Czy te bole są normalne oraz skurcze?

Czy ktoś by mi mógł podać link ćwiczeń takiej przypadłości?

Za udzielone odpowiedzi z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.150 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art