Poradniki do pobrania

Pokonanie barier - schodołaz

Więcej
2009/09/03 10:00 #1 przez farfelina
farfelina stworzył temat: Pokonanie barier - schodołaz
Witam,
zauważyłam, że na forum wypowiadają się głównie osoby, korzystające z protez. Zastanawiam się, co z tymi, którzy nie mogą sobie z różnych względów na to pozwolić...
Chodzi dokładnie o mojego ojca, który w tym roku w lutym przeszedł amputację podudzia a następnia uda lewej nogi z przyczyn cukrzycowych. Ojciec obecnie porusza się w domu na wózku. Przeszkodą w oprotezowaniu jest stan jego naczyń i drugiej nogi, z którą ojciec również ma problem, a wiadomo, że korzystanie z protezy wymaga większego obciążenia drugiej nogi. Dodatkowo lekarze odradzają protezowanie...
Ojciec przyzywczaił się do wózka i generalnie dobrze znosi psychicznie swoją sytuację, jednak jego największą bolączką jest niemożliwość wyjścia na dwór, gdyż ojciec mieszka na trzecim piętrze bez windy. Udało nam się kilka razy ojca znieść na spacer ale to rozwiązanie na krótką metę.
Proszę o odzew osoby, które są w podobnej sytuacji. Chciałabym zakupić dla ojca schodołaz, ale zupełnie nie orientuję się w temacie. Najchętniej wysłuchałabym opini użytkowników takich sprzętów.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.139 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art