Poradniki do pobrania

rodzina

Więcej
2010/02/20 20:48 #1 przez michal reflex
michal reflex odpowiedział w temacie: Re: rodzina
Cześć Paula z tego co wiem możesz starać się o pomoc w PFRON ale dopiero wtedy jak mama będzie miała orzeczenie o stopniu niepełnosprawności z powiatowej komisji lekarskiej.
Program ten nazywa się likwidacja barier architektonicznych .Jak będziesz miała jakieś pytania to napisz na mój email michalaas@interia.pl
Temat został zablokowany.
Więcej
2010/02/12 09:32 #2 przez paula
paula stworzył temat: rodzina
Witam
moja mama trafiła do szpitala ze stopą cukrzycową. Okazało się, że niestety w środku jest ropownica i kuracja antybiotykami nie pomogły. Ropa wdała się w podudzie w przeciągu kilku dni. już w trakcie pobytu w szpitalu.
Lekarz powiedział, że konieczna będzie amputacja podudzia. Moja mama jest osobą dużą [czyt. z dużą nadwagą],ale z bardzo aktywnym trybem życia. Wiem, że w przeciągu kilku dni nastąpi amputacja. nasz dom niestety pełen jest schodów itp. Jak mogę pomóc mamie przy tych pierwszych dniach po amputacji prócz wsparcia typowego bycia przy niej.

Slyszałam, że mogłabym uzyskać pomoc finansową z PFRON na przeróbki architektoniczne, jak to wygląda?czy mogę już zająć się tym teraz czy mam czekać na wypis? czytałam o wsparciu NFZ i że wygląda to niestety bardzo żałośnie. Czym mam kierować się przy kupnie wózka inwalidzkiego? proszę o pomoc.

P.
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.791 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art