Poradniki do pobrania

witam-Qbson

Więcej
2012/04/12 20:56 #1 przez qbson
qbson stworzył temat: witam-Qbson
wszyscy się witają to i ja się przywitam :)
mam na imię Kuba mam 23 lata we wrześniu 2011 straciłem noge w połowie uda, dróga noga tez mocno ucierpiała a wszystko przez motocykl, tj, nie motocykl zawinił tylko ja ale :)
od stycznia (dopiero w styczniu odważyłem się obciążać lewą połamaną wieloodłamowo nogę, niestety również bez wiązadeł w kolanie ) ale, od stycznia jestem posiadaczem protezy. w firmie VIGO (polecił mi ją Jasiek Mela) wypożyczono mi nie odpłatnie staw kolanowy 3r60 i jakąs stopę na początku było nieciekawie ale szybciutko sie nauczyłem chodzić. jakiś czas temu dzięki miłemu panu z śląska zakupiłem po "taniości" o ile to możliwe staw kolanowy rheo w I wersji, oraz zmieniono mi stopę na starszy model vari-flexa czy jakoś tak...
teraz jestem w trakcie załatwiania funduszy na własną protezę, marzy mi się coś trwałego jestem bardzo aktywny sportowo i zamierzam wrócić na 2 kółka :) upatrzyłem sobie kx06 + Re-Flex Rotate + jakiś lej podciśnieniowy. razem około 80 tys zł. Musze przyznać ze bardzo liczyłem na fundacje Czarneckich oni jednak uprzedzili się do mnie i mimo ze spełniam ich wszystkie warunki odmówili mi wsparcia... taka ich wola i nic na to nie poradzę... jakoś sobie dam rade :P i tyle chyba o mnie :P
ps. apel do jakiegoś moto maniaka z warszawy :) chciał bym pogadać z kimś bez własnego kolanka o poruszaniu się na 2 kółkach :)
ps.2 apel do kogoś bardzo aktywnego :) chciał bym pogadać z kimś na kolanku mechanicznym kto lubi sobie pobiegać :)
kontakt ze mną qbson6654@gmail.com lub po prostu kom 793665450 :P pozdrawiam wszystkich :) i głowa do góry:P
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.413 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art