Forum

Poradniki do pobrania

NOWY ZAKŁAD ORTOPEDYCZNY W LUBLINIE!!!

Więcej
2012/12/30 18:50 #1 przez Robi
Robi odpowiedział w temacie: Re: NOWY ZAKŁAD ORTOPEDYCZNY W LUBLINIE!!!
Cześć ,też leczyłem się w zakładach ortopedycznych na Chodźki masz rację zostało to wszystko zlikwidowane.Ostatnio leczyłem się w zakładzie ortopedycznym Musi ul. Magnoliowa 2.Robili mi protezę podudzia i nie jestem do końca z niej zadowolony.Jestem bardzo aktywny więc protezę musiałem sam poprzerabiać .Pomimo moich modyfikacji nie jest to, to czego bym oczekiwał.Zastanawiam się czy nie zrobić nowego leja u Pana Leszka Kloszewskiego z Limanowej .oglądałem jego filmiki na youtube sam nie wiem co robić.
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/07/12 07:16 #2 przez Łukasz74
Łukasz74 odpowiedział w temacie: Nowy zakład w lublinie
Cześć masz rację, jest nowy zakład i pracują tam pracownicy,technicy z zakładów orto. na chodźki a dokładniej ten Pan co od zawsze robił tam protezy i młody chłopak ale też tam pracujący. OD zawsze robiłem tam protezy wiec nie wyobrażam sobie robić gdzie indziej. Mam nawet numer telefonu do nich. 815244551. Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/07/11 10:00 #3 przez KRafał
KRafał stworzył temat: NOWY ZAKŁAD ORTOPEDYCZNY W LUBLINIE!!!
Witam słyszałem, że jest nowy zakład ortopedyczny w LUBLINIE po tym jak zostały zlikwidowane ZAKŁADY ORTOPEDYCZNE NA CHODŹKI. Podobno są tam pracownicy ze starych zlikwidowanych zakładów. Może ktoś coś wie na ten temat? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.171 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art