Forum

Poradniki do pobrania

szukam mentora w pozyskaniu funduszy na protezy:)

Więcej
2013/01/13 17:14 #1 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: szukam mentora w pozyskaniu funduszy na protezy:)
Agnesja,

oba kolana 3R106 i 3R60 sa kolanami wieloosiowymi, a to powoduje w miare naturalny chod i duze bezpieczenstwo - mala mozliwosc potkniecia sie. Oba kolana przeznaczone sa dla osob malo- lub srednioaktywnych, przy tym w mojej opinii 3R60 jest jednak bardziej dynamiczne. Ma tez wieksze mozliwosci precyzyjnego ustawienia (choc jest to zmudne).
3R106 jest bardziej ukierunkowane na bezpieczenstwo i jest o jakas 1/5 lzejsze.

Nie znam roznic w cenie, ale jezeli absolutne bezpieczenstwo (ktorego i tak nie ma przy zadnej protezie) nie jest dla Ciebie najwazniejszym kryterium, zwroc raczej wieksza uwage na 3R60.

Pozdrawiam
maciek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/13 11:30 #2 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: szukam mentora w pozyskaniu funduszy na protezy:)
Troche późno , na odpowiedź , ale spróbuj w fundacji tvn...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/31 19:37 #3 przez agnesja
agnesja stworzył temat: szukam mentora w pozyskaniu funduszy na protezy:)
Witam serdecznie.Nie wchodzilam dawno na amputowanych,ale jak to w zyciu bywa potrzebuje Waszej porady i podpowiedzi.Mam 24 lata.Moje stare protezy dokonały swego"zywota" i pora na nowe.Po wstepnej konsultacji protetycznej musialam troszeczke ochlonąc po cenach jakie zobaczylam.Przeciez zwyklego smiertelnika nie stac,aby móc normalnie chodzic.Do rzeczy.Czy ktos prosil o dofinansowanie z jakichs fundacji?Jezeli tak to z jakich i jak to sensownie umotywowac:/Po drugie mam do wyboru trzy rodzaje stawów:3R106,3R60 i c-leg.Oczywiscie to zalezy ile funduszy uda mi sie pozyskac,wiec o c-legu moge raczej jedynie pomarzyc.Czy ktos chodzi bądz chodzil na 3R106 badz 3R60 i moze podzielic sie refleksjami?To narazie tyle.Pozdrawiam Was cieplutko i czekam na odzew z Waszej strony:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.264 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art