Poradniki do pobrania

przeszczep

Więcej
2012/11/06 12:33 #7 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: przeszczep
tak to ten sam przypadek, ale u nas z tego co wiem to nie tak łatwo się zakwalifikować na przeszczep...mam protezę więc będa pod uwage brać pacjentów bez mozliwości protezowania, z krótkim kikutem , tak jak u mnie to trohce dłużej mogli wyrownać i robil to chirurg , który ...właściwie to robił to pierwszy raz w życiu...potem dopiero się dowiedzialem, jak wychodzilem ze szpitala, nie wiedzieli na temat amputacji i rehabilitacji nic!!! Gdy na obchodzie pytałem lekarzy , o różne sprawy , zmieniali temat ...pytalem jak to ćwiczyć , to mi odpowiadali , że teraz jest tyle fundacji , że mi protezę fundacja zasponsoruje!!! Rehabilitant to próbował mnie zdolować , mówiąc że całe życie sobie teraz spier..., wprowadzili mi zakażenie do rany, ech szkoda slów...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/05 18:48 #8 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: przeszczep
Piotr, nie odebrałam Twojego postu jako obrazy, poprostu przyznałam Ci rację, bo zrozumiałam co masz na myśli. Wróciłam myślami do czasów kiedy zaczynałam swoją "przygodę z protezą" i wiem ile wtedy miałam sił do walki o to , by normalnie żyć. Udało mi się i wiem, że Ci , którzy teraz będą mieli możliwość zawalczyć o nowsze osiągnięcia medycyny, że im się również uda. Tylko się nie poddawać na początku drogi. :))) Powodzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/05 18:08 #9 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: przeszczep

Piotr pewnie gdybym była świeżo po amputacji i miała trochę mniej lat moje myślenie na ten temat byłoby inne. Masz rację. :-)

wiesz ja nie chciałem cie niczym urazic , miałem na mysli to , że nie przywykłem jeszcze do braku nogi , i jak na razie to sprzedałbym duszę diabłu , aby odzyskac nogę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/05 16:29 #10 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: przeszczep
Piotr pewnie gdybym była świeżo po amputacji i miała trochę mniej lat moje myślenie na ten temat byłoby inne. Masz rację. :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/05 11:20 #11 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: przeszczep

Postęp w medycynie jest widoczny, całkiem niedawno dokonano transplantacji obustronnej kończyn w Walencji, biorcą był młody człowiek który stracił obie kończyny parę lat temu w wypadku, w jego przypadku zaprotezowanie nie było możliwe.
Oczywiście to dobra wiadomość, dająca nadzieję na przyszłość osobom po amputacjach, ale zanim stanie się to dostępne dla ogółu...

tak tylko jemu chyba nie przyjąl sie przeszczep , albo nie myslimy o tym samym...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/05 11:19 #12 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: przeszczep

Nie wiem czy bym się na to odważyła. To trudna decyzja.

aja bym próbował, moze dlatego że nie mam nogi dopiero pół roku , nie wiem , ale spróbować warto..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.159 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art