Poradniki do pobrania

koszt leja laminowanego

Więcej
2012/11/14 13:58 #1 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: koszt leja laminowanego
wiec jest tak , w Konstancinie lej z żywicy kosztuje 2100, z pokryciem kosmetycznym trochę więcej3100, ja chyba się zdecyduję na lej bez pokrycia i tak pod spodniami tego nie widac ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/12 23:08 #2 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: koszt leja laminowanego
skontaktuje się z konstancinem jeszcze , w refundacjach to oni wszyscy obeznani bo to dla nich zarobek, ten pierwszy to mnie wogóle wk.....bo niemal mi wmuszał żebym do pcpr grzal po dofinansowanie , no ludzie materiał na lej kosztuje ok 100 złotych, po tyle można kupić żywicę , a to są leje z żywicy zbrojone włóknem szklanym lub węglowym. jak nie bedzie normalnego protetyka w zasięgu to sam sobie zrobię formę i zloże ten lej. nie jest to takie trudne jak się wydaje, a nie dam im zarobić i koniec . to ja myślalem że dam im ten wniosek z nfz i wystarczy , a oni 2 razy tyle lub więcej !!!to jak bym kupil oponę do samochodu za 100, a za założenie jej zapłacil 700.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/12 17:49 #3 przez Comatusapiens
Comatusapiens odpowiedział w temacie: Re: koszt leja laminowanego
Wow!

Za 13 tysięcy to już chyba jakiś lej MAS z sylikonową wkładką ;)

Jeśli masz zdrowy kikut i chcesz mieć zwykły, konwencjonalny lej z laminatu (sam takieg używam i jestem zadowolony) to zasadniczo cena powinna oscylować w dolnej granicy Twojego przedziału.

Moim zdaniem, pod rozwagę należy brać nie tylko ośrodki z Warszawy (po cenach, domyślam się do których firm dzwoniłeś :D)

Jako że 3500 - 4000 to i tak jest to duży wydatek, warto żeby dobrze służył i pod uwagę można brać nie tylko firmy z Warszawy. Osobiście po różnorodnych doświadczeniach śmigam obecnie na zwykłym, normalnym leju wykonanym w pracowni Mark Protetik w Konstancinie (moim zdaniem warto chociażby zapytać u nich). Cała operacja zamknęła się w trzech krótkich wizytach (na prawdę miła i kompetentna obsługa, cierpliwa, sprawna i obeznana w operacjach refundacji i dofinansowań).

Mimo intensywnego chodzenia nie mam żadnych obtarć, żadnych urazów na kikucie. Siedzi mi się wygodnie (nic nie uwiera) a chodzenie jest sprawne. Ostatnio nawet oberwało mi się agresywną reprymendą od ochroniarza za parkowanie z kartami za szybą (jakiż był zdziwiony, że było mi miło z tego powodu :D)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/12 15:00 #4 przez piotr33
piotr33 stworzył temat: koszt leja laminowanego
witam , czy ktoś moze mi odpowiedzieć jaki jest orientacyjny koszt leja z żywicy? bo pare dni temu byłem w stolicy i gośc podał mi cenę 7 tys, dzis odpowiedzial mi na maila i podal cene od 4 do 13 tys.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co tam tyle kosztuje????????????????????????????/// co z tego że za swoje kupiłem proteze jak refundacja mi nie starczy na lej nawet. Jawny wyzysk i oszustwo , zainteresowanym podam nazwy firm ktore mnie tak podliczyły.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.561 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art